Nikdy nevypadala lépe: Dara Rolins se ukázala bez podprsenky v rudém odvážném modelu

Celebrity Nikdy nevypadala lépe: Dara Rolins se ukázala bez podprsenky v rudém odvážném modelu
Více

Slovenská zpěvačka Dara Rolins (50) vyrazila na představení nového designu do pražské parfumerie v rudých šatech s holými zády, ve kterých ukázala o kousek více, než by si přála. Dara je šťastně zamilovaná a po boku bývalého fotbalisty Pavla Nedvěda (50) jen září. Nejenom na sociálních sítích sklidila za svůj outfit obrovské ovace.

Slovenská diva Dara Rolins snad nikdy nevypadala lépe. Objevila se na představeni nového designu pražské parfumerie a na sobě měla rudé odvážné šaty s holými zády. Rolins ukázala patrně omylem kousek ňadra, protože neměla podprsenkou. Půvabná zpěvačka rozdávala úsměvy na všechny strany a bylo jasné, že prožívá jedno z nejšťastnějších období v životě.

O Daře se dlouhodobě ví, že na své postavě tvrdě maká a zdravě se stravuje. Vypadat v padesáti letech jako bohyně, není totiž zadarmo. „Plus minus se už dlouho držím na své váze. Jsem spokojená a šťastná,“ řekla v rozhovoru pro Super.cz.

Na sociálních sítích Rolins sklidila velký obdiv za svůj outfit. „Moc vám šaty sluší, jsou krásné, elegantní jako sama vy,“ píší. „Nádherná polonahá padesátiletá Darka v poli jako maková panenka,“ rozněžnili se další.

ExkluzivněPotvrzeno! Herečka z filmů pro dospělé Rika Fane je těhotná: Rozpovídala se pro VipStar.cz o svatbě a nové životní cestě

Potvrzeno! Herečka z filmů pro dospělé Rika Fane je těhotná: Rozpovídala se pro VipStar.cz o svatbě a nové životní cestě

Láska s Nedvědem Daře neskutečně svědčí

Jedna z nejoblíbenějších interpretek už zhruba dva roky randí s bývalým fotbalovým záložníkem Pavlem Nedvědem a velmi jí to prospívá. Oba dva se už těší na společně strávené léto. „Máme naplánované dvě dovolené, Sardinii a Miami v srpnu. To se moc těším,“ dodala spokojená Dara.

V minulosti půvabná blondýnka randila se slovenským raperem Patrikem Rytmusem Vrbovským, se kterým tvořila pár v letech 2011 až 2018. Oba dva tehdy svůj rozchod zveřejnili na Instagramu. Její velkou láskou byl hudebník Matěj Homola. Dne 25. března 2008 se jim narodila dcera Laura. O pouhé dva roky později v roce 2010 skončil jejich vztah kvůli hudebníkově nevěře.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné