Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku

Survivor Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku
Více

Žaneta Skružná se rozhodla přihlásit do drsné reality show Survivor 2023 a pokusit se tak vyhrát tento ročník a navíc získat pohádkovou výhru. V současné době sice diváci ještě neznají vítěze Survivora, ale všichni zúčastnění jsou již doma. Žaneta se po návratu z ostrova odhodlala k radikálnímu kroku, který rozdělil lidi na sociálních sítích do dvou táborů.

Účastnice Survivor 2023 Žaneta Skružná je už sice doma z drsného ostrova stejně jako ostatní soutěžící, ale diváci na televizních obrazovkách ji stále mohou vidět bojovat o titul. Po příjezdu zpátky do Česka udělala sympatická blondýnka rázné rozhodnutí. Rozhodla se vzdát svých vlasů a ostříhala se kompletně dohola.

Fanoušci byli samozřejmě z jejího kroku v šoku a na sociálních sítích se nemohou shodnout na tom, jestli se jim nový účes Žanety líbí nebo ne. „Vám to bez těch vlasů ohromně sluší,“ píše jeden tábor. „Opravdu perfektní změna a hlavně odvážná.“

SurvivorJohanka ze Survivoru otevřela velké tabu: Promluvila o zdravotním problému, za který se lidé stydí

Johanka ze Survivoru otevřela velké tabu: Promluvila o zdravotním problému, za který se lidé stydí

To je hrozná škoda. Proč dohola? Předtím to bylo lepší,“ myslí si druhá skupina sledujících. „To je šílené, fakt katastrofa,“ píší další. Půvabné Žanetě jsou názory lidí patrně úplně jedno a to je jedom dobře. Do paměti lidí se vryla právě díky Survivoru, a tak si bude muset holt zvyknout, že bude nějakou dobou středem pozornosti na sociálních sítích. A to s sebou nese velké výhody, ale také samozřejmě nevýhody.

Pozor spoiler!

V Survivoru to vypadá, že se Žanetě přestává dařit, ale potká ji nevídané štěstí ve hře. „Tato výhoda ti umožní na kmenové radě komukoli ukrást hlas. Jeho hlas pak proměníš ve svůj vlastní, podle svého uvážení. Na kmenové radě můžeš hlasovat dvakrát,“ našla Žaneta lísteček, který jistě mnohé překvapí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš Survivor

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš

Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně Survivor

Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně

Johanka ze Survivoru otevřela velké tabu: Promluvila o zdravotním problému, za který se lidé stydí Survivor

Johanka ze Survivoru otevřela velké tabu: Promluvila o zdravotním problému, za který se lidé stydí