Zamilovaná Jessica Alves: Našla si vysněného prince Krasoně a odtajnila, kolik jí už vydělalo OnlyFans

Zahraničí Zamilovaná Jessica Alves: Našla si vysněného prince Krasoně a odtajnila, kolik jí už vydělalo OnlyFans
Více

Brazislká reality star Jessica Alves (39) si v Londýně zašla na rande a nachytali ji přitom paparazzi fotografové. Tajemná schůzka proběhla před restaurací Novikov, kde se objímala a líbala s neznámým mužem. Devětatřicetiletá Jessica nedávno prohlásila, že si své příjmy z platformy OnlyFans šetří na zaplacení pohádkové svatby pro vysněného prince. Podle informací Daily Mail se také pochlubila tím, kolik jí její nový vzhled doposud vydělal.

Reality star Jessica Alves si od své změny pohlaví v roce 2020 prošla náročným obdobím. Nedávno si postěžovala, že stále hledá toho pravého, se kterým by mohla založit rodinu. Jessica má za sebou několik vztahů, ale žádný z nich nakonec nedopadl. Před pár dny byla zachycena paparazzi fotografy v Londýně. Do restaurace ji doprovázel pohledný mladík, se kterým se následně objímala a líbala ho.

V nedávném rozhovoru se svěřila, že za plastické operace utratila skoro 30 milionů korun. Ničeho ale nelituje, protože podobnou částku si už zvládla vydělat na OnlyFans. „Díky OnlyFans jsem už vydělala skoro 1 milion liber (cca 28 milionů kroun). Spolupracuji se značkami, vystupuji v televizních show, mám dobrý příjem,“ svěřila se podle informací Daily Mail.

ZahraničíTakhle bydlí hvězda Sám doma Macaulay Culkin: Drogové dýchánky vyměnil za rodinu a luxusní sídlo

Takhle bydlí hvězda Sám doma Macaulay Culkin: Drogové dýchánky vyměnil za rodinu a luxusní sídlo

Vydělané peníze si Jessica šetří na vysněnou svatbu s dokonalým mužem. „Mám spořící účet na svou vysněnou svatbu a doufám, že se to jednou stane,“ pokračovala. Jessica Alves má už svůj den „D“ do detailu naplánovaný. „Dokonce se mohu vdát v kostele jako každá jiná žena. Těžkým úkolem je ovšem najít muže, který mě bude milovat,“ posteskla si.

Alves je spokojená s výsledkem všech plastických operací. „Zjistila jsem, že většina mužů, kteří se mnou chtějí chodit, mě chce tajit. Chtějí, abych byla jejich skryté tajemství. A to já nechci. Muž by měl být na mě hrdý, že jsem jeho žena. Chtěla bych, aby mě miloval a respektoval,“ dodala. Tak uvidíme, jestli v tajemném neznámém Jessica Alves objeví toho pravého.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu Zahraničí

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu