Záhadná Agáta Hanychová: Po slovech o odchodu z veřejného života ukázala znaveného Soukupa a vypnula komentáře

Celebrity Záhadná Agáta Hanychová: Po slovech o odchodu z veřejného života ukázala znaveného Soukupa a vypnula komentáře
Více

Bývalá modelka Agáta Hanychová (37) všechny překvapila, když v novém pořadu Super.cz Superchat prozradila, že má v plánu se na nějako dobu stáhnou z veřejného života. Budoucí maminka tří dětí randí s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53) a jednoznačně patří mezi nejsledovanější pár českého šoubyznysu. Sledující docela zaskočilo, když Agáta zveřejnila na Instagramu snímek se znaveným Soukupem a následně vypnula komentáře.

Podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová s postupujícím těhotenstvím mění názory. Před několika dny oznámila, že se chce na nějakou dobu stáhnout z veřejného života. „Za některé si můžu sama, za některé můžeme oba. Je to pro mě už tak náročné, že se chci stáhnout z veřejného života. Unavuje mě to,“ řekla v rozhovoru pro Super.cz v reakci na nedávnou vlnu kritiky.

Veřejný život žiju od osmnácti let. Žiju ho opravdu veřejně. A jsem z toho vyčerpaná. Už mi vadí jít po obchoďáku a vidět, že na mě někdo kouká. Představa, že půjdu na večírek, z toho se mi dělá špatně. Kvůli práci jdu, ale už mě to netěší,“ pokračovala.

CelebrityPo 30 letech manželství rozvod: Ivan Trojan s manželkou Klárou překonali ztrátu dítěte i deprese

Po 30 letech manželství rozvod: Ivan Trojan s manželkou Klárou překonali ztrátu dítěte i deprese

Přijde mi, že už ani nemám co říct

Fanouškům se totiž často nelíbí, jak se Agáta a Jaromír vyjadřují o jiných známých osobnostech. Nedávno se mediální magnát Jaromír Soukup drsně opřel do moderátorů Českého slavíka Ondřeje Sokola, Aleše Hámy a Terezy Pergnerové. „Nebylo mi to jedno. S Jaromírem jsem se o tom bavila, proto jsem se od toho veřejně distancovala. Nesouhlasila jsem s jeho názorem. Jaromírovi jsem to řekla a problém s tím neměl. Konflikt kvůli tomu doma nebyl,“ prozradila v rozhovoru Agáta.

Někteří si myslí, že Agáta své prohlášení o zmizení z veřejného života nemyslí vážně. Modelka si za tím ale stojí. „Přijde mi, že už ani nemám co říct. To, že jsem tady, je možná jeden z posledních rozhovorů. Možná za to můžou těhotenské hormony, nevím, ale tak to teď cítím,“ dodává.

Znavený Jaromír Soukup

O pár dní později Agáta na Instagramu zveřejnila snímek z rozsvícení vánočního stromečku v Praze, na kterém ale Jaromír působí značně znaveně. Zatímco Agáta vypadá svěže a rozdává úsměvy na všechny strany, tak Soukup je spíš celý otrávený. „Vánoční nadšení s Grinchem,“ napsala k fotce Agáta.

Ze začátku vztahu s Jaromírem Agáta plnila své sociální sítě zamilovanými selfíčky. Nyní ale vzala zpátečku a partnera Jaromíra ukazuje jen občas. Navíc u poslední fotky bývalá modelka z nevysvětlitelného důvodu vypnula komentáře. Jak se zdá, tak s těhotnou Agátou je to nahoru, dolů.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale Celebrity

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale

Hlediště hokejového finále plné celebrit: Bára Mlejnková fandí jako urvaná, Langmannová je nepřehlédnutelná Celebrity

Hlediště hokejového finále plné celebrit: Bára Mlejnková fandí jako urvaná, Langmannová je nepřehlédnutelná

Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou: Dcera dostala jméno jako hrdinka z dětské pohádky Celebrity

Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou: Dcera dostala jméno jako hrdinka z dětské pohádky

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky Celebrity

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky

Kdo je nádherná partnerka Davida Pastrňáka Rebecca? Divoška, která okusila noční klub Celebrity

Kdo je nádherná partnerka Davida Pastrňáka Rebecca? Divoška, která okusila noční klub