Po 30 letech manželství rozvod: Ivan Trojan s manželkou Klárou překonali ztrátu dítěte i deprese

Celebrity Po 30 letech manželství rozvod: Ivan Trojan s manželkou Klárou překonali ztrátu dítěte i deprese

Manželství herce Ivana Trojana (58) a Kláry Pollertové-Trojanové (51) je v troskách. O jejich rozvodu informoval Blesk.cz a jako první měla konec manželství oznámit Klára, která odešla ze společné domácnosti. Oba dva platili za jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu a jejich manželství trvalo dlouhých 30 let. Zvládli překonat spoustu náročných životních situací jako ztrátu dítěte nebo deprese, kterými herečka dlouhá léta trpí.

Oblíbený herec Ivan Trojan a herečka Klára Pollertová-Trojanová se po třiceti letech manželství se rozvádí. „Už několik měsíců spolu ani nežijí. Paní Klára, pokud vím, bydlí někde na Smíchově, a pan Ivan tu zůstal sám se psem,“ prozradil zdroj Blesk.cz s tím, že to byla právě herečka, která přišla s návrhem na rozvod.

Trojanovi se bok po boku objevili naposledy v únoru roku 2022. Jednu krizi ve vztahu už oba překonali v roce 2014. „Především pokud přijde nějaká krize, a ta z devadesáti devíti procent přijde, nezapomenout na to, proč jste se brali a co bylo to hezké, co vás spojuje. A snažit se tu krizi překonat a vydržet, ne se při první příležitosti rozvádět. I my jsme si samozřejmě prošli krizí, ale protože naše manželství stojí na silných základech, oba jsme věřili, že to nemá a nesmí skončit,“ řekl tehdy herec pro Novinky.cz.

CelebrityEva Perkausová se stala maminkou: Rozkošný syn dostal netradiční jméno keltského původu

Eva Perkausová se stala maminkou: Rozkošný syn dostal netradiční jméno keltského původu

Deprese a ztráta dítěte

Jak se ale zdá, tak další krizi už společně zvládnout nedokázali. Přitom to ani jeden neměli nikdy jednoduché a pokaždé je dokázala spojit velká láska a společné chvíle, které zažili. Klára dlouhodobě trpí depresemi, se kterými bude bojovat až do konce života.

Jsem vyčerpaná, hlava mi přestává přijímat informace, začnu být popudlivá, agresivní, vytáčí mě maličkosti. Dobré je, když to včas dokážu zarazit a zvolním. Řeknu Ivanovi, že jsem unavená, a vypnu. Jenže zvolním na dva dny, oklepu se a pak jedu zase dál,“ řekla v roce 2015 herečka pro iDnes.cz.

CelebrityJako sestry: Andrea Verešová vyvedla do společnosti krásnou dceru Vanessu

Jako sestry: Andrea Verešová vyvedla do společnosti krásnou dceru Vanessu

Antidepresiva nemění vědomí, jen narovnávají nedostatek serotoninu v mozku. Není potřeba se bát, že po lécích člověk nebude sám sebou. Naopak, když se začnete léčit, zase budete moci být sami sebou,“ dodala tehdy herečka. Před třiceti lety navíc Trojanovi přišli o miminko.

Věděl jsem, že mě Klára potřebuje, ale nevěděl jsem to ještě tak, jako to vím dneska,“ řekl Trojan v rozhovoru pro Českou televizi. Následně byla u Kláry diagnostikovaná endogenní deprese. Přes všechny životní strasti Ivan Trojan a Klára Pollertova-Trojanová spolu strávili krásných 30 let.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše