Za rozpadem manželství Pavly Tomicové a Malého stojí hvězda Ordinace v růžové zahradě: Čeká s ním dítě

Celebrity Za rozpadem manželství Pavly Tomicové a Malého stojí hvězda Ordinace v růžové zahradě: Čeká s ním dítě
Více

Tohle patrně nikdo nečekal. Deník Blesk jako první informoval o tom, že se po 19 letech rozpadlo manželství mezi Pavlou Tomicovou (60) a Ondřejem Malým (56). Manželé mají spolu dceru Aničku (22) a vždy si byli oporou. Proto tato zpráva byla pro všechny nečekaným šokem. Podle informací, které získal deník Aha! čeká Malý dítě s hvězdou Ordinace v růžové zahradě Kristýnou Kociánovou (37).

Hvězda Ulice Pavla Tomicová prožívá velmi nelehké období. Po devatenácti letech se rozvádí se svým manželem Ondřejem Malým. Manželé vždy stáli při sobě a byli jeden druhému oporou. V poslední době si spoustu lidí všimlo, že oblíbená herečka rapidně hubne. „Ano, je to pravda. Ondra od Pavly odešel. Pavla se k tomu nechce vůbec vyjadřovat, tak ji, prosím, respektujte, není na tom dobře,“ potvrdil jeden z členů rodiny deníku Blesk.

Tomicová zhubla neuvěřitelných 35 kilo a ohromně prokoukla. Kdo by tehdy tušil, že za shozeným kily nestojí žádná drastická dieta, ale nešťastná láska.  Web eXtra.cz upozornil na to, že zdroj z divadelního prostředí tvrdí, že se Malý má stýkat s jinou ženou. „Má se vídat s mladší, hubenější, krásnější,“ řekl.

CelebrityHvězda Ulice se rozvádí: Pavla Tomicová na tom není vůbec dobře, zhubla 35 kilo

Hvězda Ulice se rozvádí: Pavla Tomicová na tom není vůbec dobře, zhubla 35 kilo

Dvě rány pro Tomicovou těsně za sebou!

Aby toho nebylo málo, tak se Pavla Tomicová dozvěděla, že za rozpadem devatenáct let trvajícího manželství stojí jiná žena, se kterou její stále ještě manžel čeká dítě. Jejich dcera Anička tak zanedlouho bude mít nevlastního sourozence. Novou ženou po boku Malého je podle deníku Aha! hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýna Kociánová.

Stejně jako Tomicová i Kociánová rapidně zhubla. V době, kdy ještě hrála v seriálu Ordinace, byla oplácaná. Následně se jí v roce 2015 podařilo shodit dvanáct kilo a vypadá perfektně. Tomicová se navíc s Kociánovou zná ze seriálů Slunečná nebo Krejzovi.

Všichni tři se společně potkali v divadelní hře Hadrián z Římsů, která měla premiéru v roce 2010. Sama Kociánová si následně v roce 2018 zahrála po boku Ondřeje Malého v divadelní hře Maškaráda. Přeskočila tam snad tehdy jiskra?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu