Hvězda Ulice se rozvádí: Pavla Tomicová na tom není vůbec dobře, zhubla 35 kilo

Celebrity Hvězda Ulice se rozvádí: Pavla Tomicová na tom není vůbec dobře, zhubla 35 kilo

Oblíbená herečka Pavla Tomicová (60) se podle deníku Blesk po 19 letech rozvádí s manželem Ondřejem Malým (56). Jejich vztah se údajně rozpadl už koncem minulého roku. Herečka od té doby zhubla neuvěřitelných 35 kilogramů a podle jednoho z členů rodiny na tom není vůbec dobře.

Hvězda nekonečného seriálu Ulice Pavla Tomicová se rozvádí po 19 letech se manželem Ondřejem Malým. Už před delší dobou si nejenom fanoušci všimli, že herečka rapidně hubne. Začalo se spekulovat o tom, jestli náhodou nedrží nějakou drastickou dietu nebo zkrátka jen šla do sebe.

Nyní je už vše jasné. Za shozenými kily stojí zřejmě právě rozvod. S informací jako první přišel deník Blesk, kterému to potvrdil jeden z členů rodiny. „Ano, je to pravda. Ondra od Pavly odešel. Pavla se k tomu nechce vůbec vyjadřovat, tak ji, prosím, respektujte, není na tom dobře,“ nechal se slyšet.

CelebrityAgáta Hanychová ve válce s Kateřinou Brožovou: Expartnerce Soukupa poslala jasný vzkaz

Agáta Hanychová ve válce s Kateřinou Brožovou: Expartnerce Soukupa poslala jasný vzkaz

Vídá se s jinou?!

Pavla Tomicová, která se mimo jiné objevila v roce 2018 v divácky oblíbené taneční show StarDance zažívá nejhorší chvíle svého života. Podle webu eXtra.cz se má manžel herečky vídat s jinou ženou. „Má se vídat s mladší, hubenější, krásnější,“ tvrdí zdroje z divadelního prostředí.

Ondřej Malý i Pavla Tomicová si vždy své soukromí bedlivě chránili a ani nyní na tom nehodlají nic měnit. Manželé mají spolu dvaadvacetiletou dceru Aničku. Krize v jejich vztahu měla nastat již minulý rok v září.

V prosinci minulého roku měl Ondřej Malý od Tomicové odejít. Od té doby herečka ztrácí na váze. „Začala jsem hubnout už dřív, ale je to vidět až teď v létě. Někdy od září to šlo pozvolna a pak rychleji,“ nechala se slyšet letos ve Varech, kde už přijela bez svého doprovodu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu