Dan Bilzerian

Dan Brandon Bilzerian se narodil 7. prosince 1980 v Tampě a živí se jako občasný americký herec a influencer. 

Otec Dana je pokerový hráč. Sám Bilzerian tvrdí, že polovina jeho rodiny byla zabita během arménské genocidy. Jeho otec je velmi bohatým a vlivným mužem. Živí se jako corporate raiderem na Wall Street a pro své syny připravil svěřenecké fondy. 

Kariéra 

V roce 2000 Dan vstoupil do tréninkového programu námořnictva spojených států a ani po několika pokusech tento program nedokončil. 

Hazard 

V roce 2009 hrál Světovou pokerovou sérii a skončil na 180. místě. V roce 2010 byl označen za nejvtipnějšího pokerového hráče na Twitteru. O rok později byl Dan spolu s deseti dalšími lidmi požádán, aby vrátil zpět výhru, kterou vyhrál v pokeru proti Bradleymu Rudermanovi, který používal Ponziho schéma a byl za to následně odsouzen. 

Filmografie 

2013 – Lone Survivor 

2014 – Jedna za všechny 

2016 – Extrakce 

Instagram 

Dan Bilzerian je přezdívaný král Instagramu. Na sociální sítích ho sleduje přes 33 milionů uživatelů. Dan vede svůj Instagram jako archetyp bohatého milionáře, který miluje peníze, party, ženy, drahá auta, zbraně, poker a celkově bohémský život. 

Zajímavosti 

  • Dan měl utrpět už 3 infarkty kvůli svému životnímu stylu 
  • V prosinci 2014 měl spor s pornoherečkou Janice Griffith, kterou shodil ze střechy do bazénu 
  • V srpnu 2014 byl vykázán z klubu v Miami, kde při rvačce kopl modelku Vanessu Castano do obličeje 
  • V prosince 2014 byl zatčen na mezinárodním letišti Los Angeles za nespecifikované ohrožení při výrobě bomby

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Z milovníka všech žen světa se stal ženatý muž?! Dan Bilzerian sdílel fotku ve svatebním, která všechny rozhodila

Z milovníka všech žen světa se stal ženatý muž?! Dan Bilzerian sdílel fotku ve svatebním, která všechny rozhodila

Hráč pokeru a instagramový král Dan Bilzerian (41) před pár hodinami na svých sociálních sítích sdílel snímek, na kterém kráčí úzkou uličkou ve svatebním saku a po svém boku si vede nádhernou neznámou krásku. Fotka okamžitě vyvolala bouřlivé reakce. Lidé se nemohou shodnout na tom, zda se...