Výměna manželek zalitá alkoholem: Náhradní maminka zahání stres panáky fernetu a rumu

Výměna manželek Výměna manželek zalitá alkoholem: Náhradní maminka zahání stres panáky fernetu a rumu
Více

Dominika se přestěhuje z obce Žampach Jílové u Prahy do moravskoslezských Beskyd do rodiny se svérázným tatínkem a temperamentními dětmi. Na druhou stranu zamíří Lenka do rodiny s úplně jiným životním stylem. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod odhledem nového chotě.

Manžel pil a byl v léčebně

První rodina žije v krásném prostředí moravskoslezských Beskyd, ve vesnici Lubno, která je součástí Frýdlantu nad Ostravicí. Má pronajatý starší dům. Lence je 40 let a pracuje v živočišné výrobě. Její partner Lukáš (31) pracuje jako stájník a ošetřovatel skotu. Spolu mají dvě děti chodící do mateřské školy. Lukymu je 6 let a Natálce 4.

Rodinu do pořadu přihlásila Lenka. „Měli jsme krizi. Manžel pil, byl v léčebně. Teď abstinuje a uvidíme co bude. Když pil, tak byl na mě zlý a říkal mi, že nejsem schopná a nic neumím. Narušil mi psychiku, a proto to chci zkusit v jiné rodině, zda to dokážu zvládnout,“ říká v představení rodiny Lenka.

ProměnaVíťa Starý z Mandrage slaví 35 let: Pofiderní kamarádi ho připravili o peníze a pravda o amputované noze

Víťa Starý z Mandrage slaví 35 let: Pofiderní kamarádi ho připravili o peníze a pravda o amputované noze

Rozdílný pohled na výchovu

Lukáš by chtěl poznat jinou paní, jak se bude chovat k dětem, protože názory na výchovu s manželkou nesdílí. Také by chtěl získat respektu u své manželky. Druzí účastnící Výměny manželek mají pronajatý velký byt vesnici Žampach – Jílové u Prahy.

Sedmadvacetiletá Dominika je na rodičovské dovolené. Její partner Martin (28 let) pracuje jako koordinátor expedice pro online obchod s potravinami. Spolu vychovávají roční dceru Holly a částečně i syna z Martinova předchozího vztahu. Do pořadu se přihlásili, protože si chtěli vyzkoušet, zda si budou chybět a jestli mají co měnit. Svůj vztah popisují jako bezproblémový.

Hned po přestěhování je Dominika nadšená z rodinného domku. Děti podle popisu měly být hyperaktivní, ale Dominice se ze začátku zdají hodné. Hodně spolu tráví času a hrají si. Dominika si na Lukášovi váží toho, že ví, že udělal chybu, šel se vyléčit a ví, že mu na dětech opravdu záleží.

RozhovorOndřej Novotný o Survivor 2024: Naznačil, kdo bude na ostrově a proč nikdy nezvládla vyhrát žena

Ondřej Novotný o Survivor 2024: Naznačil, kdo bude na ostrově a proč nikdy nezvládla vyhrát žena

Život ve zverimexu?

Ve výchově jí ale někdy přijde měkký. Na Dominiku přijde obrovská krize, když je den očkování její roční dcery a ona u toho nemůže být. Naštve ji i to, že to Lukáš zlehčuje, že jde o obyčejné očkování. I Lenka je nadšená z domu, připadá si jak v hotelu. Zjistí, že bude mít vlastní koupelnu a pokoj, kde spí i had. To jí vůbec nevadí.

Nejvíc překvapená je z velikosti bytu. Postupně jí ale začne vadit, že v nové rodině jedí převážně ostrá jídla a kromě hada mají tolik myší. Připadá si jak ve zverimexu. Jinak jí přijde, že v nové domácnosti s jedním dítětem má klid. Přemítá o své rodině, děti jí dávají zabrat a nemá tak často jako její mladší manžel chuť na sex.

Po čase na ní dopadá samota. Martin si s ní nepovídá a ona nemá co dělat. Bojuje i s moderní domácností, kde veškeré spotřebiče jí přijdou složité na ovládání. Martinovi zase vadí, že Lenka ve stresových situacích pije.

Jak si Dominika poradí v rodině se svérázným tatínkem a temperamentními dětmi? Dokáže se Lenka přizpůsobit jinému životnímu stylu v nové rodině? 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Výměna manželek plná smradu: Náhradní matka se zhrozí, když zjistí, že děti nemají ani potřeby do školy Výměna manželek

Výměna manželek plná smradu: Náhradní matka se zhrozí, když zjistí, že děti nemají ani potřeby do školy

Zdánlivě poklidná Výměna manželek se promění v boj o možnost zůstat v bytě Výměna manželek

Zdánlivě poklidná Výměna manželek se promění v boj o možnost zůstat v bytě

Od sedmi dětí ke dvěma a naopak: Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím Výměna manželek

Od sedmi dětí ke dvěma a naopak: Výměna manželek se zásadním životním rozhodnutím

Výměna manželek: Neshody ve výchově syna s ADHD a tatínek 5 let bez práce Výměna manželek

Výměna manželek: Neshody ve výchově syna s ADHD a tatínek 5 let bez práce

Výměna manželek odkrývá stará tajemství: Jana z „mačkáš mi hada“ přiznala, na čem jela Výměna manželek

Výměna manželek odkrývá stará tajemství: Jana z „mačkáš mi hada“ přiznala, na čem jela

Jana z legendárního dílu mačkáš mi hada: Po 7 letech ve Výměně manželek, její proměna bere dech Výměna manželek

Jana z legendárního dílu mačkáš mi hada: Po 7 letech ve Výměně manželek, její proměna bere dech