Fotbalová legenda Pavel Nedvěd se umí bavit: V obklopení polonahých krásek dovádí na videu

Celebrity Fotbalová legenda Pavel Nedvěd se umí bavit: V obklopení polonahých krásek dovádí na videu
Více

Na sociálních sítích se objevilo zábavné video, na kterém je vidět bývalý český fotbalový záložník a reprezentant Pavel Nedvěd (49) jak rozjíveně tančí v obklopení polonahých krásek. Podle všeho se aktéři nacházejí v restauraci a jak je vidět, Nedvěd se skutečně umí bavit. O celé události píše zahraniční web The Nation View, který zároveň upozorňuje na to, že zatím není možné určit, jak je video staré.

Nejlepší fotbalista světa z roku 2003 a dvojnásobný medailista z mistrovství Evropy Pavel Nedvěd se umí ve volném čase skutečně bavit. Na sociálních sítích se během dnešního dne rozšířilo a následně se stalo doslova „virálem“ video, na kterém bývalý fotbalový záložník tancuje v dobré náladě obklopen několika půvabnými polonahými dámami.

Zábavné video, na kterém Pavel Nedvěd dovádí se objevilo na internetu den poté, co bývalý fotbalista sledoval na stadioně zápas mezi Juventus FV vs AS Roma. Mezi prvními o tom informoval zahraniční server The Nation View, který ale podotýká, že není možné zatím ověřit, jak je video staré.

Celebrity3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková stále nemůže najít toho pravého

3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková stále nemůže najít toho pravého

Tanec, smích a legrace. Vše bylo zveřejněno na sítích asi 24 hodin po zápase Juventus-Řím, ačkoliv načasování večírku je nejisté,“ píše výše zmíněný web. Pavel Nedvěd už téměř rok randí se slovenskou zpěvačkou Darou Rolins, která nedávno za Nedvědem dorazila do Piemontu i s partou svých kamarádek.

Fanoušci na sociálních sítích Nedvěda podpořili. „Aspoň ukázal, že je taky jenom člověk, který se snad může občas pobavit,“ píší lidé. „Vždyť tam nic hrozného nedělá. Jen tančí. Náhodou, je vidět, že není Nedvěd žádný suchar,“ shodují se další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu