Veronica Biasiol ustála veřejný lynč kvůli nevěře i vážné onemocnění: Bylo to bolavé, ale zpětně to vidím jinak

Rozhovor Veronica Biasiol ustála veřejný lynč kvůli nevěře i vážné onemocnění: Bylo to bolavé, ale zpětně to vidím jinak
Více

Úspěšná influencerka Veronica Biasiol (25) si v posledních měsících prošla nelehkým obdobím. Dlouhou dobu tajila, že zápolí s nemocí Vitiligo a následně musela pod nátlakem veřejnosti sdělit své problémy ze soukromí, které se týkaly její partnerky Báry Mlejnkové (32). Vážná nemoc, nevěra, ale i nová kosmetická kolekce. O tom všem jsme si si Veronicou Biasiol popovídali na podzimní Instax Party, která se konala v pražském Monkey Baru.

Veronica Biasiol patří mezi nejúspěšnější české influencerky. Začínala na YouTube, má vlastní kosmetickou kolekci nebo diáře. Před několika týdny vyšla ven s vlastní kosmetickou řadou. „Mám i podcast, nyní budu otevírat obchod, mám toho strašně moc. Už se připravuju psychicky na Vánoce. Obchod je pro mě priorita,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz.

Uspět ve světě influencerů s vlastní značkou není vůbec jednoduché. „Snažím se, aby to bylo dost osobité. Já byla vždycky sama sebou i ve věcech, které byly trochu za hranou a kontroverznější. Myslím si, že v kosmetice a módě se tohle obzvlášť cení. Snažím se, aby to mělo grády. Chodím hodně pozdě spát. Je to záhul,“ vysvětluje.

CelebrityNeutuchající boj mezi Agátou a Jaromírem Soukupem: Neřekl mi, kde je Rozárka a točil svoji trapnost

Neutuchající boj mezi Agátou a Jaromírem Soukupem: Neřekl mi, kde je Rozárka a točil svoji trapnost

Uznala jsem, že lidé mají raději přirozenost

Sympatická brunetka má samozřejmě kromě fanoušků také hejtry.“Nejsem vůbec typ člověka nebo influencera, která by měl potřebu reagovat. Tvořím svůj content a dělám ho jak nejlépe umím. Pro mě je to práce,“ řekla.

Před několika měsíci se dostala do středu pozornosti kvůli tomu, že působila v reklamě na kosmetiku a na svém obličeji měla jasně viditelný filtr. To se řadě lidem nelíbilo a spustila se vlna kritiky. „Já na to nereaguju. A i když tam ten filtr je, tak je to tam proto, aby to vypadalo dobře. Je to už starší věc. Sama jsem uznala, že lidé mají nyní raději tu přirozenost,“ přiznala.

RozhovorMarie Rosecká vysílá signály o rozchodu s Kazmou: Tajemné vyjádření naznačuje bolest, ale i korektnost

Marie Rosecká vysílá signály o rozchodu s Kazmou: Tajemné vyjádření naznačuje bolest, ale i korektnost

Vitiligo mám stabilizované

Biasiol před nějakou dobou fanouškům přiznala, že trpí autoimunitním onemocněním Vitiligo. Je to získané neinfekční kožní onemocnění projevující se výskytem bílých skvrn na kůži či sliznicích. Spouštěčem nemoci může být stres nebo geny. Influencerka s odstupem času příčinu svojí nemoci zná.

Já to asi tuším. Tam se ten stres nahromadil. Je to autoimunitní onemocnění. Váš vlastní systém jde proti sobě. Mně to dalo najevo, že něco dělám špatně. To vitiligo se zastavilo. Já tou nemocí už úplně netrpím. Spíš ji mám,“ vysvětlila.

Nad Vitiligem prakticky zvítězila. „Nijak se nehýbe a není zdraví škodlivé. Je to stabilizované. Myslím si, že jsem nad tím tak trochu vyhrála. Jestli se ten pigment obnoví…to není u této nemoci příliš časté. Ale dá se to,“ řekla radostně.

CelebrityJaromír Soukup po Hanychové nesmutní: Od hvězdy z platformy pro dospělé dostal políbení a mluví o rande

Jaromír Soukup po Hanychové nesmutní: Od hvězdy z platformy pro dospělé dostal políbení a mluví o rande

Nevěra? Bylo to dost bolavé

Veronica Biasiol je dlouhodobě zadaná s pokerovou hráčkou a účastnicí Survivor 2023 Bárou Mlejnkovou. Před více než půl rokem se musela Veronica veřejně přiznat k tomu, že svoji partnerku podvedla. Byla k tomu dotlačená okolními vlivy a nemohla učinit jinak. „Zpětně si myslím, že by nikdo neměl být veřejnosti dotlačený k tomu, řešit tak osobní věc na veřejnosti. Je to dost bolavé. Tohle mi bylo hodně nepříjemné,“ pokračuje v rozhovoru.

Beru to jako selhání, ale ne jako osobní prohru. Okolní vlivy jsou něco, co bych nikomu nepřála. Občas se to ale v životě přihodí a je nutné se tomu postavit čelem. Nikdo nejsme bez chyby a neomylný. Nechci to omlouvat.“ Bára i Veronica krizi překonaly a nyní se snaží na svém vztahu dál pracovat.

Paradoxní je, že spoustu lidé mi to nedokáže odpustit, ale jediný člověk, kterého se to týkalo, byl ten ‚jediný‘, kdo mi to odpustil.  Je tam ta soudržnost, láska, pochopení. My si s Barčou prošly tolika věcmi. Nyní nejvíce řešíme čas. Má to na ten vztah dopad. Ale věci jako láska a soudržnost nám drží,“ dodala odhodlaně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte Rozhovor

Nastal čas skončit, říká o drsném světě modelingu Andrea Verešová, kterou v plavkách už neuvidíte

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká Rozhovor

Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla Rozhovor

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově Rozhovor

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem Rozhovor

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl Rozhovor

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl