V Ulici jde do tuhého: Neposedná rajda Magda se zaplétá do dalšího románku a Mára má na krku vězení

Ulice V Ulici jde do tuhého: Neposedná rajda Magda se zaplétá do dalšího románku a Mára má na krku vězení
Více

Magda ze seriálu Ulice působí jako roztomilá paní učitelka, která neumí do pěti napočítat, ale přitom to je pěkná rajda. má za sebou vztah s Mirkem, kterého si chtěla brát, ale nakonec zvítězila láska k Prokopovi. Nyní se naprostou náhodou potká s Jirkou Hložánkem a pořádně to mezi nimi zajiskří. Žene se snad do dalšího vztahového problému? Těžké chvíle nastávají Márovi, který se rozhodl, že Jakuba pořádně vyděsí a jednoduché to nebude mít ani František nebo Šimon. Co nás v Ulici tento týden čeká?

Mezi Magdou a mladým Hložánkem to jiskří

Nekonečný seriál Ulice čeká pěkně nabitý týden. Setkání s dávným kamarádem člověka vždy potěší, i když nemá právě nejlepší den. Magdě vykouzlí úsměv na tváři Jirka Hložánek, s nímž se nečekaně potká před kavárnou, ve které se jen krátce před tím dozví hodně smutné zprávy. Pozitivně naladěný Jirka je ale tím správným lékem pro Magdinu bolavou duši. A nejen to. Magdě nasadí docela velkého brouka do hlavy. Přiměje ji popřemýšlet, jak naložit se svým životem, co v něm změnit, kterým směrem vykročit, aby pro ni byl život opět naplněný podle jejích představ. Má to však malý háček… Měl by Prokop začít žárlit? V jaké situaci Magdu a Jirku nachytá? A k čemu se Magda odhodlá na základě mámina dopisu a zpráv, které se dnes dozví?

Odveta pro šikanátory

Nejlepší obranou občas bývá útok, když už člověk neví kudy kam. Šimon se ocitl v úzkých kvůli Romanovi a Viktorovi, kteří ho dlouhodobě šikanují. Smířit se s tím ale nehodlá. Nemíní si nechat od kluků všechno líbit, a tak nenápadně požádá o radu člověka, který si podle něj dovede poradit takřka v každé situaci. Toho hned napadne, co dělat, jak si zjednat respekt u ostatních. Šimon jeho doporučení okamžitě zrealizuje, čímž kluky pořádně namíchne i vyvede z míry. Jejich reakce na sebe ale nenechá dlouho čekat… Na koho se Šimon obrátí, aby měl od kluků pokoj? Jak tenhle jeho vzdor dopadne? A jaká bude odveta Romana a Viktora?

CelebrityPřed 4 lety opilý a zfetovaný princ klanu Kočkových Jan mladší (†28) zabil tátu tří dětí: Hrob zdobí andělé a boxerské rukavice

Před 4 lety opilý a zfetovaný princ klanu Kočkových Jan mladší (†28) zabil tátu tří dětí: Hrob zdobí andělé a boxerské rukavice

František se v tom stále plácá

Příjezd milujících prarodičů je pro vnoučata vždy svátkem, zvláště pokud se s nimi nevidí tak často, jak by chtěla. Františkův a Skyleřin syn Chris okamžitě pookřeje, když se ve dveřích objeví děda a babička z Amsterodamu. Pro něj to znamená nejen zpestření, ale také naději, že se mu konečně splní největší přání, o kterém nemají jeho rodiče ani tušení. František a Skyler proto zažijí pořádný šok, když se dozví, co si malý Chris vzal do hlavy… Jak to vezmou? Proč kvůli tomu bude pořádné dusno mezi van Ruyterovými, Skyler a Františkem? Jak to mezi nimi nakonec křísne a jaký dopad to bude pro všechny mít?

Další zkouška kamarádství

Zamilovanost občas dokáže divy, přestože se snažíme nedávat své city najevo. Naše blízké však neošálíme, ani když jim jejich podezření vehementně vyvracíme. Michal je až po uši zaláskovaný, což samozřejmě neunikne jeho sestře Anežce. Přestože by ji ani ve snu nenapadlo, že se Michal zakouká do její kamarádky Žofky, právě to se stane. Michal se navíc před ní i nechtěně prozradí, což je pro Anežku pěkně tučné sousto ve chvíli, kdy se Žofkou řeší, jak nepřijít o své přátelství kvůli rodičům, kteří jim po průšvihu s marihuanou zakázali jakýkoliv kontakt… Co je pro holky další velkou zkouškou jejich kamarádství? Co Žofka přizná Anežce a Svatce? A čím Michal zaboduje nejen u Žofky, ale i u ostatních holek?

UliceŠikana nebohého Šimona z Ulice nabere nepěkných obrátek: Nejdříve nakládačka, pak musí ukrást peníze mámě

Šikana nebohého Šimona z Ulice nabere nepěkných obrátek: Nejdříve nakládačka, pak musí ukrást peníze mámě

Karla a Mára mají na krku další průšvih

Špatné zprávy na sebe nenechají nikdy dlouho čekat, i když člověk věří, že to nejhorší už má snad za sebou. Karla pořád doufá, že se všechno spraví, že by mohla být opět šťastná se svou rodinou. Jenže dnes ji její nadřízený vyvede celkem rychle z omylu. Oznámí jí hodně nepříjemné novinky, jež se dotknou celé její rodiny a jež se týkají Jakuba, na kterého podala dokonce i trestní oznámení, aby před ním ochránila své blízké. Teď ale zjistí, že jsou věci, které prostě neovlivní, a že její vztah s Márou je právě kvůli Jakubovi nad propastí… Co se Karla dozví od svého šéfa? Jak Mára dopadne na policii, kam si ho pozvou kvůli Jakubovi? A co to udělá s jeho vztahem s Karlou?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici Ulice

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici