V Ulici bude pořádně dusno: František se zamotá do milostného trojúhelníku a Jakub se odhodlá k únosu

Ulice V Ulici bude pořádně dusno: František se zamotá do milostného trojúhelníku a Jakub se odhodlá k únosu
Více

Tento týden bude v Ulici pořádně dusno. Šimon, kterého ve škole šikanují čím dál tím více spolužáci, se dostane do pořádných problémů. O mnoho horší chvíle ale zažije Karla a celá její rodina. Jakub se nehodlá vzdát a chce se mstít na dětech. Pořádně se zapotí také František, který se ne svojí vinou dostane do milostného trojúhelníku společně se současnou partnerkou a matkou jeho dítěte.

Šikana na škole se stupňuje

Být terčem šikany ze strany starších spolužáků dokáže s psychikou oběti hodně zamávat. Na vlastní kůži to poznává také Šimon. V poslední době mu nedají pokoj Viktor a Roman, kteří se ve škole chovají jako protřelí mazáci. Šimonovi tahle dvojice denně znepříjemňuje život.

Kluci ho fyzicky i psychicky týrají kvůli pocitu vlastní důležitosti a převahy. Bohužel to zajde tak daleko, že Šimon udělá pod nátlakem něco, co začne hned řešit i ředitel školy, takže se to záhy provalí také u Šimona doma. Co Šimon provede a s jakými následky? Co už není samo sebou? Z čeho budou mít šikanátoři najednou nahnáno? A jak se k Šimonovu činu postaví dospělí?

Milostný trojúhelník

Vztahy jsou občas docela ošemetné, zvláštně když v nich figuruje dítě. Anča má díky vnoučeti Chrisovi stále blízko k jeho mámě Skyler, přestože v minulosti ji právě ona pořádně naštvala, když s Františkem ošklivě zametla, a navíc mu i na čas znemožnila kontakt se synem. To všechno je už ale naštěstí pryč.

Nyní spolu Skyler a Anča opět dobře vycházejí. Anča je dokonce jediný člověk, kterému se Skyler otevřeně svěřuje. Teď ji Skyler překvapí zpytováním svědomí kvůli rozchodu s Františkem. Jenže to, co přizná, se dá vykládat různě. Její následný čin proto Anču jen utvrdí v tom, že Skyler má o Františka znovu zájem. Jak Skyler zasáhne do vztahu Františka a Báry? S čím se svěří Anče? Je to nový milostný trojúhelník v nekonečném seriálu Ulice?

ZahraničíNěkdejší hvězda Prciček pozbyla veškerý půvab: Vzor anorektiček Tara Reid působí dost zbídačeně

Někdejší hvězda Prciček pozbyla veškerý půvab: Vzor anorektiček Tara Reid působí dost zbídačeně

Nová láska?

Nezávazné vztahy v sobě obsahují riziko, že časem přestanou být nezávazné, že nám na tom druhém začne záležet víc, než bychom předpokládali. Když si Adam založil profil na seznamce, nic moc od toho nečekal. Teď najednou zjišťuje, že ta, kterou díky seznamce poznal, je prostě skvělá.

Přestože se v mnoha ohledech pohybují na tenkém ledě, Adamovi je s ní prostě dobře. Čím víc ji poznává, tím víc si uvědomuje, že je to po dlouhé době holka, která ho opravdu zajímá a která se mu i líbí. Má to ale malý háček – nikdo se o nich nesmí dozvědět. Proč? Co Adam přede všemi tají? A kdo se dozví víc, než by si Adam přál?

Únos v Ulici

Některá prozření bývají dost bolestivá a rozchody velmi náročné, pokud ten druhý odmítá akceptovat, že je konec. Karla až nyní zjišťuje, co je Jakub doopravdy zač, jakou hrozbou je pro ni i její rodinu. Jakub už totiž překračuje všechny meze. Využívá toho, že ho Karlina rodina zná, že k ní má hodně blízko.

Nejprve si odchytí Máru, pak se zaměří na Vojtu. Díky němu se dokonce dostane ke Karle domů. A nejen to. Právě s Vojtou má Jakub své plány, jež by se klidně daly brát i jako únos. To je pro Karlu už taková výstraha, že začne celou situaci urychleně řešit… Jak? Koho všeho se to dotkne? A jak na to zareaguje právě neodbytný Jakub, jenž je na ní patologicky závislý?

CelebrityDcera Blaženy ze Slunce seno se bude vdávat: Zásnuby s miliardářem Richardem Chladem nadvakrát

Dcera Blaženy ze Slunce seno se bude vdávat: Zásnuby s miliardářem Richardem Chladem nadvakrát

Výročí smrti Magdiny mámy

Ztráta blízkých asi nikdy úplně nepřebolí. Na člověka to dolehne pokaždé, když se přiblíží výročí odchodu na věčnost těch, které měl rád. Magdina máma Zdenka se před dvěma lety rozhodla k asistované sebevraždě, v níž viděla jediný prostředek, jak zvítězit nad Alzheimerovou chorobou.

Magdu i Tomáše vzpomínky na Zdenku vždy zasáhnou, zvláště v této době, kdy si připomínají její skon. Teď ale Magda dostane do rukou mámin dopis, který na ni čekal už pár let, dopis, jenž měl být dle Zdenčina přání doručen až za rok… Za jakých okolností se k ní mámin list dostane? Co to s ní udělá? Proč bude právě dnes potřebovat Prokopovu oporu?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?