Někdejší hvězda Prciček pozbyla veškerý půvab: Vzor anorektiček Tara Reid působí dost zbídačeně

Zahraničí Někdejší hvězda Prciček pozbyla veškerý půvab: Vzor anorektiček Tara Reid působí dost zbídačeně
Více

Americká herečka Tara Reid (46) je známá především z kultovního filmu na pokračování Prci, prci, prcičky. Tara byla považována za idol mužů na začátku tisíciletí. Blonďatá kráska s modrým očima a perfektní postavou. Bohužel Tara jako spoustu dalších kolegyň propadla kouzlu plastických operací, které ne vždy dopadly dobře. Nedávno byla spatřena paparazzi fotografy na módní přehlídce a působila značně sešle a zbídačeně. Co se s ní stalo?

Tara Reid byla na začátku tisíciletí považovaná nejenom za idol mužů po celém světě, ale také za velký herecký talent. První roli si střihla už v roce 1987, ale největší pozornosti se jí dostalo díky filmu Prci, prci, prcičky. S rychle nabytou slávou bohužel Tara nedokázala naložit rozumně. Bujarý život plný alkoholu a večírků se na někdejší krásce značně podepsal.

Čím byla známější, tím více chtěla působit dokonale. Objevila se na titulních stránkách časopisů jako Maxim nebo Rolling Stone. Tara si nechala zvětšit a následně zmenšit poprsí, které se ale po operacích značně zdeformovalo.

U prsou nezůstalo. Herečka toužila po „pekáčích buchet“, ale místo fitka, šla opět pod kudlu. Ani operace břicha se příliš nevydařila a Tara začala plnit přední stránku bulvárních plátků ne díky své kráse, ale nekonečným večírkům.

CelebrityDcera Blaženy ze Slunce seno se bude vdávat: Zásnuby s miliardářem Richardem Chladem nadvakrát

Dcera Blaženy ze Slunce seno se bude vdávat: Zásnuby s miliardářem Richardem Chladem nadvakrát

Dlouhou dobu se spekuluje o tom, že herečka trpí anorexií. Problémy s příjmem potravy nikdy nepřiznala. V roce 2004 skončila na několik měsíců v protialkoholické léčebně. „Už roky mi všichni říkají, že jsem kost a kůže a že jen pohled na mě je jim nepříjemný. Ale vážím pořád stejně. Toto je moje přirozená hmotnost. Je třeba, aby mi už lidi dali pokoj,“ řekla v roce 2018 pro DailyMailTV.

V posledních letech se Tara značně uklidnila, ale její party život a nepovedené zákroky se na ní dost podepsaly. Na nedávné přehlídce, na kterou zavítala se svými přáteli působila strhaně a její půvab zmizel neznámo kam. Příliš se jí také nedaří v její herecké kariéře. Sice stále natáčí, ale jedná se především o béčkové filmy jako Sharknado a jeho několik pokračování.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram