Někdejší hvězda Prciček pozbyla veškerý půvab: Vzor anorektiček Tara Reid působí dost zbídačeně

Zahraničí Někdejší hvězda Prciček pozbyla veškerý půvab: Vzor anorektiček Tara Reid působí dost zbídačeně
Více

Americká herečka Tara Reid (46) je známá především z kultovního filmu na pokračování Prci, prci, prcičky. Tara byla považována za idol mužů na začátku tisíciletí. Blonďatá kráska s modrým očima a perfektní postavou. Bohužel Tara jako spoustu dalších kolegyň propadla kouzlu plastických operací, které ne vždy dopadly dobře. Nedávno byla spatřena paparazzi fotografy na módní přehlídce a působila značně sešle a zbídačeně. Co se s ní stalo?

Tara Reid byla na začátku tisíciletí považovaná nejenom za idol mužů po celém světě, ale také za velký herecký talent. První roli si střihla už v roce 1987, ale největší pozornosti se jí dostalo díky filmu Prci, prci, prcičky. S rychle nabytou slávou bohužel Tara nedokázala naložit rozumně. Bujarý život plný alkoholu a večírků se na někdejší krásce značně podepsal.

Čím byla známější, tím více chtěla působit dokonale. Objevila se na titulních stránkách časopisů jako Maxim nebo Rolling Stone. Tara si nechala zvětšit a následně zmenšit poprsí, které se ale po operacích značně zdeformovalo.

U prsou nezůstalo. Herečka toužila po „pekáčích buchet“, ale místo fitka, šla opět pod kudlu. Ani operace břicha se příliš nevydařila a Tara začala plnit přední stránku bulvárních plátků ne díky své kráse, ale nekonečným večírkům.

CelebrityDcera Blaženy ze Slunce seno se bude vdávat: Zásnuby s miliardářem Richardem Chladem nadvakrát

Dcera Blaženy ze Slunce seno se bude vdávat: Zásnuby s miliardářem Richardem Chladem nadvakrát

Dlouhou dobu se spekuluje o tom, že herečka trpí anorexií. Problémy s příjmem potravy nikdy nepřiznala. V roce 2004 skončila na několik měsíců v protialkoholické léčebně. „Už roky mi všichni říkají, že jsem kost a kůže a že jen pohled na mě je jim nepříjemný. Ale vážím pořád stejně. Toto je moje přirozená hmotnost. Je třeba, aby mi už lidi dali pokoj,“ řekla v roce 2018 pro DailyMailTV.

V posledních letech se Tara značně uklidnila, ale její party život a nepovedené zákroky se na ní dost podepsaly. Na nedávné přehlídce, na kterou zavítala se svými přáteli působila strhaně a její půvab zmizel neznámo kam. Příliš se jí také nedaří v její herecké kariéře. Sice stále natáčí, ale jedná se především o béčkové filmy jako Sharknado a jeho několik pokračování.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Céline Dion lékaři diagnostikovali vzácné onemocnění: Postupem času se promění v „lidskou sochu“ Zahraničí

Céline Dion lékaři diagnostikovali vzácné onemocnění: Postupem času se promění v „lidskou sochu“

Hvězda filmu Kdopak to mluví Kirstie Alley je po smrti: Prohrála tajný boj s rakovinou Zahraničí

Hvězda filmu Kdopak to mluví Kirstie Alley je po smrti: Prohrála tajný boj s rakovinou

Jessica Alves popsala děsivé detaily plastické operace nosu: Chirurg z Íránu použil chrupavku z mrtvoly Zahraničí

Jessica Alves popsala děsivé detaily plastické operace nosu: Chirurg z Íránu použil chrupavku z mrtvoly