Týnuš Třešničková hrdě vystavuje své jizvy od popálenin: Ukázala se v bikinách a poslala dojemný vzkaz

Celebrity Týnuš Třešničková hrdě vystavuje své jizvy od popálenin: Ukázala se v bikinách a poslala dojemný vzkaz
Více

Mladičká youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (27) se statečně pere se svými popáleninami. Není to tak dávno, kdy své zjizvené tělo před zraky veřejnosti tajila a dělalo jí dlouho problém ukázat se vůbec na dovolené v dvojdílných plavkách. Ty časy jsou už ale dávno pryč a po skončení filmového festivalu v Karlových Varech Týnuš vyrazila na dovolenou, ukázala se v plavkách a poslala dojemný vzkaz svým sledujícím.

Osudná nehoda s ohněm

K osudné nehodě, která změnila půvabné Týnuš Třešničkové život, došlo na podzim roku 2018, kdy byla se svým bývalým partnerem podnikatelem Viktorem Hájíčkem na romantické dovolené v Turecku. Rozhodli se, že společně stráví chvíle v jedné z nejvyhlášenějších restaurací v Istanbulu. Bohužel během připravované ohnivé show došlo k výbuchu a Týnuš byla v inkriminovanou chvíli velmi blízko. Influencerka utrpěla popáleniny druhé stupně na 35% těla a musela se dlouhé měsíce zotavovat v nemocnici v zahraničí.

Nic moc dalšího si nepamatuju, všechno se to seběhlo strašně rychle. Vím jen, že jsem první vteřiny vůbec nevěděla, co se stalo. Slyšela jsem kolem sebe křik lidí, myslela jsem si, že tam spadla bomba,“ řekla v roce 2021 Týnuš v rozhovoru pro Novinky.cz.

Návrat do běžného života

Po dlouhé době strávené v zahraniční nemocnici se sice rány na těle zahojily, ale Třešničkovou čekala dlouhá cesta, aby dokázala zahojit i rány na duši. Nevzhledné jizvy od popálenin jí stěžovaly běžný chod života a Týnuš se je musela naučit přijmou, což trvalo dlouhou dobu. Nejdříve se nechtěla vůbec ukazovat na veřejnosti a nosila roláky až ke krku. Díky podpory z řad fanoušků postupnými kroky došla až tam, kde je dnes. Nebojí se ukázat ve dvoudílných plavkách a jizvy přijala za své.

CelebrityAgáta Hanychová prozradila, jaké estetické zákroky chystá: Strhla tím vlnu kritiky, vypadáš jako kapr, vzkazují lidé

Agáta Hanychová prozradila, jaké estetické zákroky chystá: Strhla tím vlnu kritiky, vypadáš jako kapr, vzkazují lidé

Týnuš Třešničková se nenechala ujít 57. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, kde se zúčastnila módní show Debbie Brown. Po skončení vyrazila na dovolenou do Itálie, odkud poslala sledujícím pozdrav v dvoudílných plavkách. Na břiše jsou sice viditelné jizvy po popáleninách, ale youtuberka poděkovala všem lidem za přízeň a odvahu, kterou jí dodávají.

Chtěla bych ještě moc poděkovat za překrásné reakce na předchozí fotku v bikinách. Dodali jste mi odvahu, abych si druhý den vzala znovu tyto dvoudílné krásné. A zase to bylo o trochu jednodušší. Jste úžasná podpora,“ napsala na Instagram Týnuš, která je na dovolené pravděpodobně se svým italským přítelem, se kterým randí od roku 2021.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové Celebrity

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl Celebrity

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání Celebrity

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars Celebrity

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars