TV Prima po osmé přichází se sportovním dnem pro rodiny: Prima Run proběhne na Výstavišti Holešovice už 19. srpna

TV Prima TV Prima po osmé přichází se sportovním dnem pro rodiny: Prima Run proběhne na Výstavišti Holešovice už 19. srpna

Pro všechny milovníky pohybu přichází tentokrát televize Prima již po osmé s tradiční akcí plnou endorfinu, zábavy, ale také celebrit. Přijďte si zasportovat, pobavit se a vyhrát spoustu zajímavých cen. Užijte si s rodinou, přáteli, spoluběžci, ale také psími miláčky den plný aktivit: V rámci ALPINE PRO Prima Run se totiž bude bavit celá rodina.

Dne 19. srpna se už po osmé uskuteční báječný sportovní den pro celou rodinu. Na trať se mohou vydat profíci i amatérští běžci, maminky s kočárky, děti, ale i pejsci. Nejde o překonávání rekordů, ale o zábavu a potěšení pro celou rodinu. ALPINE PRO Prima Run je jedinečný pětikilometrový závod, který je hlavně o zábavě, i když závod je měřený a mnozí bojují naplno o stupně vítězů.

Zaregistrovat se mohou samozřejmě i děti. Děti poběží v následujících kategoriích: ročník 2018 – 2020 běh na 300 metrů, ročník 2015 – 2017 běh na 300 metrů, ročník 2012 – 2014 běh na 635 metrů, ročník 2008 – 2011 běh na 1000 metrů.

CelebrityEva Perkausová a Petr Suchoň řekli, co se děje v zákulisí zpráv: Extrémní nervozita, stres a neviditelný rádce

Eva Perkausová a Petr Suchoň řekli, co se děje v zákulisí zpráv: Extrémní nervozita, stres a neviditelný rádce

Proč dětský běh? Naučit děti sportovat a pobavit celou rodinu

Je bohužel smutnou pravdou, že se děti stále méně hýbou. I proto máme dlouhodobě vypsanou dětskou kategorii. Těšíme se na všechny, kteří si chtějí aktivně zaběhat nebo si jen tak užít fajn odpoledne s přáteli. O zábavu a doprovodný program se postarají tváře televize Prima, které dorazí podpořit všechny účastníky závodu,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf pořádající agentury SOLOOTIONS. Kromě toho na děti čeká bohatý pohybový doprovodný program, takže se mohou přebytku energie zbavit i při dalších aktivitách.

Pro dospělé závodníky bude připravena tradiční trať o délce 5 km. Jestliže máte o své kondici nějaké pochybnosti, nemusíte se bát toho, že byste svůj start přepálili. Společnost ALPINE PRO všem účastníkům ve Stromovce přináší i soustu zajímavých soutěží, takže první místo nebude tím jediným, které vyhrává.

BizárShopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček

„Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A ještě u toho dobře vypadat. Proto pro závodníky chystáme speciální závodní ALPINE PRO Prima Run trička, a spoustu soutěží například o naši vychytanou olympijskou kolekci, tedy trička, mikiny, kalhoty, cestovní taška a další doplňky, které využívají sportovci, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vycházejí z osvědčených modelů předešlých olympijských kolekcí i úspěšných modelů kolekcí ALPINE PRO. Stavte se pro výhru,“ láká nejen sportovce Václav Hrbek, majitel společnosti ALPINE PRO k účasti na sportovním dni.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show TV Prima

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka TV Prima

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu TV Prima

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu TV Prima

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne TV Prima

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka? TV Prima

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka?