Tristan William Forejt zbořil internet: Evě Burešové a Přemkovi Forejtovi aplauduje mekáč i knihkupectví

Celebrity Tristan William Forejt zbořil internet: Evě Burešové a Přemkovi Forejtovi aplauduje mekáč i knihkupectví

Herečka Eva Burešová (29) porodila druhého syna, který dostal neobvyklé, ale krásné jméno Tristan William Forejt. Pyšný tatínek Přemek Forejt (35) pár okamžiků po narození sdílel na sociálních sítích dojemný snímek malého Tristana a připsal k příspěvku pár vět. Netrvalo dlouho a na oblíbený pár se snesla vlna gratulací z celého Česka. Kromě fanoušků a známých osobností šťastným rodičům popřál i mekáč nebo knihkupectví.

Oblíbená herečka ze seriálu Slunečná Eva Burešová porodila druhého potomka, kterému s partnerem kuchařem Přemkem Forejtem dali zajímavé jméno Tristan William Forejt. Dojatý tatínek na Instagramu sdílel rozkošný snímek malého syna. „Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný jak jsi to celé zvládla,“ vysmekl Forejt poklonu statečné partnerce.

Jsem šťastný za to co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat až budeme všichni spolu. Miluji vás rodinko moje,“ doplnil rozněžněně. Malý Tristan William Forejt o tom ani neví, ale zbořil doslova svým narozením celý český internet.

CelebrityOndřej Brzobohatý je passé, Taťána Kuchařová je připravená na nový vztah: Co jí dokáže rozproudit krev v žilách

Ondřej Brzobohatý je passé, Taťána Kuchařová je připravená na nový vztah: Co jí dokáže rozproudit krev v žilách

Gratuloval mekáč i knihkupectví

Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat a kromě fanoušků a známých osobností se připojil i mekáč nebo knihkupectví. „Milá Evo, milý Přemku, gratulujeme vám! Přejeme celé rodině hlavně hodně zdraví,“ nebraly gratulace konce. „Gratulujeme a přejeme celé rodině mnoho zdraví, radosti a společných zážitků,“ napsalo známé české knihkupectví.

Eva Burešová a Přemek Forejt prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Jejich rodinka je kompletní a nutno podotknout, že se pořádně rozrostla. Nedávno samotný Přemek avizoval, že si museli pořídit malou dodávku, protože by se do běžného auta už všichni nevešli.

Herečka má z předchozího vztahu syna Nathaniela Adama Salvatore, který se narodil v roce 2017 a Přemek zase roztomilou dceru Stellu (2015). Dohromady to dává už pěkně početnou rodinu a o zábavu nebude nouze.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala