Ondřej Brzobohatý je passé, Taťána Kuchařová je připravená na nový vztah: Co jí dokáže rozproudit krev v žilách

Celebrity Ondřej Brzobohatý je passé, Taťána Kuchařová je připravená na nový vztah: Co jí dokáže rozproudit krev v žilách
Více

Pro Taťánu Kuchařovou nebylo posledních pár měsíců vůbec snadných. Musela skousnout, že její životní partner Ondřej Gregor Brzobohatý (39) z jejich vztahu vycouval a našel si novou partnerku, moderátorku Danielu Písařovicovou (44). Pět měsíců po rozvodu se Taťána nechala pro Blesk.cz slyšet, že je připravená na nový vztah. Co jí dokáže rozproudit krev v žilách?

Rozchod mezi nejkrásnější ženou světa Taťánou Kuchařovou a hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým lze označit jako velmi bouřlivý. Partneři několik týdnů vedli doslova mediální válku, kdy jeden na druhého házeli špínu a vyřizovali si účty. Pět měsíců od rozvodu to vypadá, že se obě strany uklidnily.

Taťána celou nepříjemnou situaci nesla špatně, ale jak se zdá, tak rány se konečně začínají hojit. Ondřej je šťastně zamilovaný do moderátorky Daniely Písařovicové a Taťána už nesmutní. Dokonce se nechala slyšet, že je připravená na novou lásku a vztah.

CelebrityDaisy Lee popsala brutální domácí násilí svého přítele: V těhotenství mě kopal do břicha

Daisy Lee popsala brutální domácí násilí svého přítele: V těhotenství mě kopal do břicha

Novému vztahu se nebráním

„Prošla jsem si náročným obdobím, ale je čas jít dál,“ rozpovídala se pro Blesk.cz Miss World 2006. „Upnula jsem se sice na práci, ale to neznamená, že dělám, že na tomto světě neexistují muži. Novému vztahu se nebráním,“ pokračuje.

Celé období bylo pro modelku jedna velká zkouška, kterou nakonec ustála. „Mé sebevědomí bylo hodně zkoušené. Byla to silná konfrontace. Ale teď už jsem sebevědomější a mám se krásně,“ popisuje Taťána s tím, že život hol není vždy jednoduchý a občas se musí člověk naučit zvládat velmi vypjaté momenty.

Půvabná Kuchařová se rozhodně nemusí bát, že by o nápadníky měla nouzi, ale zároveň vtipně podotýká, že nemá v plánu dělat žádné výběrové řízení. „Nepořádám žádné výběrové řízení, to zase ne. Občasný flirt mi okysličuje krev,“ dodává.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dva roky po smrti syna se radují: David Pastrňák a Rebecca se stali rodiči rozkošné dcery s neobvyklým jménem Celebrity

Dva roky po smrti syna se radují: David Pastrňák a Rebecca se stali rodiči rozkošné dcery s neobvyklým jménem

Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová po sérii útoků českých celebrit: Dnes už nemůžeš říct nic narovinu Celebrity

Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová po sérii útoků českých celebrit: Dnes už nemůžeš říct nic narovinu

Lela Vémola po operaci, která trvala 6 hodin: Můj zadek měl převis, bylo to nutné, vzkázala Celebrity

Lela Vémola po operaci, která trvala 6 hodin: Můj zadek měl převis, bylo to nutné, vzkázala