Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte

Výměna manželek Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte
Více

Nikola (25) se objevila v roce 2016 v oblíbené show Výměna manželek jako dospívající dcera jednoho z páru. Naprosto zdravá Nikola si nechala udělat piercing do jazyka, který se zanítil. Následně dostala zánět mozku a skončila v umělém spánku. Mentálně se vrátila zpátky na úroveň malého dítěte a musí se učit vše od začátku.

Jmenuji se Blanka a je mi 35 let. Jsem manažer ve fastfoodu a momentálně jsem na mateřské dovolené. Ahoj, jmenuji se Vladimír, je mi 33 let a pracuji jako seřizovač. Ahoj, já jsem Nikola, je mi 16 let a jsem v prváku,“ představila se v roce 2016 ve Výměně manželek na první pohled naprosto normální rodina, která si chtěla vyzkoušet 10 dní bez mámy.

Jeden piercing zničil Nikole život

Nikola je dcera Blanky z předchozího vztahu a na začátku show se svěřil partner Vladimír, že je s ní těžké vyjít. Nikola také těžce nesla účast ve Výměně. Chovala se holt jako každý mladý člověk jejího věku. Život se mladé dívce obrátil vzhůru nohama ve chvíli, kdy si nechala udělat piercing do jazyka.

CelebrityDara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Šest měsíců bojovala o život, doktoři jí dávali desetiprocentní šanci. Vyhrála, ale zánět zanechal následky ve formě atrofie mozku, farmakorezistentní epilepsie typu Norse a parézu špičky chodidla,“ řekl Vladimír.

Nikola je mentálně na úrovni malého dítěte

Šestnáctiletá Nikola byla naprosto zdravá dívka, která studovala obor kuchař číšník. Jednoho dne se ale rozhodla, že si nechá udělat piercing do jazyka. To jí ale rodiče nechtěli dovolit. Její maminka Blanka promluvila pro Denik.cz. „Po třech dnech jí otekl jazyk. Když si však piercing vyndala, už bylo nejspíš pozdě. Přišly bolesti hlavy, horečky a příznaky podobné běžnému nachlazení, které vyústily v epileptické křeče. Nikola skončila na čtyři měsíce v umělém spánku.“

CelebrityPlayboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Ocitla se mentálně na úrovni malého dítěte. „Když dostala první velké epileptické křeče, odvezla ji záchranka. Pak se probrala a vypadalo to, že bude v pořádku. Jenže brzy se znovu rozkřečovala. To už musela být převezena do větší nemocnice, kde jí byla odhalena virová encefalitida, tedy zánět mozku. Následně byla Nikča uvedena do umělého spánku,“ popisuje maminka Blanka.

Nikola se musela znova učit jíst či pít. Matka Nikoly se musela vzdát práce, která byla dobře placená a zajišťovala rodině značný přísun. „Ta se musela vzdát dobře placené práce a zůstala s Nikčou doma. Z toho důvodu ji musí brát všude s sebou. Bydlíme na malém městě a vzhledem k Nikoliným  epileptickým záchvatům, které přichází různě i v různé síle, není možné cestovat autobusem,“ vyjádřil se nevlastní otec Vladimír.

Pokud byste chtěli Nikole přispět, můžete ZDE. Peníze budou použity na nákup většího auta, aby se vlezl vozík, který Nikča využívá na výlety do přírody, kde čerpáme celá rodina potřebnou energii, k cestám k doktorům a na nákupy.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jak dopadly hvězdy z Výměny manželek? Iva plodí potomky, Lucie se rozvedla a z 8 dětí nemá žádné Výměna manželek

Jak dopadly hvězdy z Výměny manželek? Iva plodí potomky, Lucie se rozvedla a z 8 dětí nemá žádné

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná Výměna manželek

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání