Tragické vystoupení Dády Patrasové ve Snídani: Bylo to mnohem horší, než diváci viděli v televizi, zní ze štábu

Celebrity Tragické vystoupení Dády Patrasové ve Snídani: Bylo to mnohem horší, než diváci viděli v televizi, zní ze štábu
Více

Jedna z nejtalentovanějších českých hereček Dagmar Patrasová (66) byla hostem v nedělní Snídani s Novou. Její vystoupení ale vyděsilo lidi na sociálních sítích, kteří začali Nově v komentářích vyčítat, že královně dětských srdcí zbytečně ublížili. Redakci eXtra.cz se ozval zdroj ze štábu, který tvrdí, že nikdo nemohl tušit, v jakém stavu Dáda dorazí. Herečka sice rozdávala úsměvy na všechny strany, ale její vystoupení bylo velmi rozpačité.

Herečka a královna dětských srdcí Dagmar Patrasová se už delší dobu drží v ústraní. Její manžel Felix Slováček obráží jednu akci za druhou, ale bez svého doprovodu. Manželku Dádu vždy taktně omluví. V neděli udělala Dáda výjimku a kývla na rozhovor ve Snídani s Novou.

Dáda se snažila působit uvolněně, rozdávala úsměvy na všechny strany, ale její výstup byl plný otazníků. Občas ji museli moderátoři Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda zachraňovat, protože si nedokázala vzpomenout, v kolika letech natáčela scénu ve filmu Vrchní, prchni! nebo zapomněla na svoji úplně první roli, a to v krimi filmu Smrt stopařek.

CelebrityDáda Patrasová na veřejnosti po dlouhé době: Rozdávala úsměvy, ale její televizní vystoupení vyděsilo lidi

Dáda Patrasová na veřejnosti po dlouhé době: Rozdávala úsměvy, ale její televizní vystoupení vyděsilo lidi

Lidé začali po jejím vystoupení horlivě diskutovat na sociální sítí Instagram. „To jste Dádě udělali schválně? Určitě musíte vědět, že bere utlumující léky. Nova by se měla stydět,“ zní v komentářích.

Věrohodných zdroj z Novy z blízkého okolí štábu ale tvrdí, že něco takového nemohli předpovídat. „Vždyť to je nesmysl. To nikdo nemohl tušit. Nikdo s ní nežijeme. Kolikrát poskytla rozhovor i v nedávné době a měl hlavu a patu. Že teď přijde ve stavu, v jakém nakonec přišla, to jsme nemohli předpokládat. Tady se to dokonce rozebíralo, že povídat umí, že je profík a že to s ní může být zajímavé,“ řekl eXtra.cz.

Když dorazila, začal tu neuvěřitelný stres

„A kdo byl skeptičtější, toho utěšovalo, že je pozvaná až skoro na poledne, takže se dalo čekat, že bude v lepší kondici, než kdyby to bylo hned zrána. Jenže když dorazila, začal tu neuvěřitelný stres, protože Dáda… prostě bylo jasné, že jak se nezasáhne, jak ji nezachráníme, bude z toho kolosální průšvih,“ pokračoval.

ZahraničíSrdcervoucí loučení hvězdy Ženatý se závazky: Christina Applegate naposledy mezi lidmi, zákeřná nemoc pokročila

Srdcervoucí loučení hvězdy Ženatý se závazky: Christina Applegate naposledy mezi lidmi, zákeřná nemoc pokročila

„Většina sledujících si samozřejmě všimla toho, jak to s naším hostem je, ale věřte mi, že v zázemí a přímo na místě ve studiu to bylo mnohem horší, než to, co viděli diváci v televizi. Nakonec je smutné, že paní Patrasové evidentně dělalo radost, že je ve vysílání, ale pro ni samotnou bude mít účast v pořadu špatnou odezvu. To jsme ale opravdu nemohli tušit dopředu, jinak bychom ji opravdu nezvali. Nikdo jí nechtěl ublížit, máme ji rádi,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové Celebrity

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl Celebrity

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání Celebrity

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars Celebrity

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars