Srdcervoucí loučení hvězdy Ženatý se závazky: Christina Applegate naposledy mezi lidmi, zákeřná nemoc pokročila

Zahraničí Srdcervoucí loučení hvězdy Ženatý se závazky: Christina Applegate naposledy mezi lidmi, zákeřná nemoc pokročila
Více

Hvězda legendárního seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (51) se před pár dny zúčastnila v Los Angeles předávání cen SAG Awards 2023. Podle informací zahraničního webu Page Six herečka na akci řekla, že tohle je pravděpodobně její poslední vystoupení na veřejnosti. Christina se v roce 2021 dozvěděla od lékařů, že trpí roztroušenou sklerózou. Od té doby nemoc pokročila a herečce se velmi špatně chodí.

S osudem se pere jako lev

Christina Applegate to neměla v životě vůbec jednoduché. Herečka, kterou proslavila role Melounka v legendárním seriálu Ženatý se závazky, sváděla od roku 2008 boj s rakovinou. Lékaři jí diagnostikovali rakovinu prsu a v roce 2017 si nechala odstranit vaječníky a vejcovody. Aby toho nebylo málo, tak v roce 2021 oznámila, že jí byla diagnostikovaná roztroušená skleróza.

O nemoci se herečka dozvěděla ve chvíli, kdy pracovala na poslední sezóně seriálu seriálu Dead to Me. „Musela jsem všem zavolat a říct. Mám roztroušenou sklerózu, lidi. Co to ku*va je?! Pak to bylo o tom, že jsme se tak nějak učili. Všichni jsme se učili, co budu schopna dělat,“ rozpovídala se před časem pro Variety.

CelebrityAdam Raiter má smůlu v lásce: Po nevydařeném vztahu s Hanychovou přišel rozchod s exotickou Pavlovčinovou

Adam Raiter má smůlu v lásce: Po nevydařeném vztahu s Hanychovou přišel rozchod s exotickou Pavlovčinovou

Bylo to přesně tak těžké, jak jen si myslíte,“ dodala s tím, že musela používat invalidní vozík, aby se vůbec dostala na plac. Oblíbená herečka se ale jen tak nevzdává. I přesto, že její nemoc pokročila, snaží se být optimistická.

Nikdy se s tím nesmířím. Jsem naštvaná,“ řekla deníku Mirror. Poté také přiznala, že přibrala 18 kilo a nemůže chodit bez hole. „Jsem si dobře vědoma změn svého vzhledu a pohyblivosti. Smířit se s tím, ale nehodlám,“ řekla.

CelebrityBudoucí maminka Dominka Myslivcová vystavila rostoucí bříško a plné vnady: Těhotenství ji mění

Budoucí maminka Dominka Myslivcová vystavila rostoucí bříško a plné vnady: Těhotenství ji mění

Dojemné loučení

Herečka se zúčastnila předávání cen SAG Awards 2023 a oznámila, že to bude její patrně poslední akce na veřejnosti. „Pravděpodobně to bylo moje poslední předávání cen. Momentálně si už neumím představit, že bych vstávala v pět ráno a trávila 14 hodin na place. Dělám spoustu dabingů, abych si vydělala nějaké peníze a zajistila, že moje dcera bude mít domov a co jíst,“ oznámila.

Christina dorazila se svojí dvanáctiletou dcerou Sadie Grace, která je mámě velkou oporou. Herečka se musela přidržovat holí, na které měla napsáno „FU MS“, což znamená velice slušně řečeno „běž někam, roztroušená sklerózo“.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jessica Alves se utrhla ze řetězu: Na odvážných snímcích ukázala své nové a perfektně vymodelované přirození Zahraničí

Jessica Alves se utrhla ze řetězu: Na odvážných snímcích ukázala své nové a perfektně vymodelované přirození

Cara Delevingne přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení: Terapeuta neviděla 3 roky Zahraničí

Cara Delevingne přiznala, že po skandálech na veřejnosti absolvovala léčení: Terapeuta neviděla 3 roky

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna Zahraničí

Královská rodina se otřásá v základech: Princ William má podvádět Kate s modelkou, měla od něj dostat náhrdelník na Valentýna