Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Big Brother Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé
Více

Big Brother je dávno minulostí a žádné extra tváře z této série nevzešly. Jestli si lidé ale na někoho minimálně matně pamatují, tak je to jednoznačně Tarik a Katrin, kteří se v domě velkého bratra dali dohromady. Jejich vztah byl ale po celou dobu natolik toxický, že do vily přišla i Tarikova matka, aby Katrin domluvila. Před pár dny Tarik na Instagramu oznámil, že s Katrin už netvoří pár. Fanoušci mu překvapivě gratulují.

Jestli někdo v letošní reality show Big Brother rozdělil lidi na dvě poloviny, tak to byla jednoznačně kudrnatá plavovláska Katrin. Na první pohled něžná, inteligentní a citlivá dívka, která před ostatními skrývala srdceryvný příběh ze svého dětství. Její chování začalo ale postupem času ostatním vadit.

Katrin se chovala podivně, neustále se hroutila a nikdo vlastně nechápal, co jí je a jak jí pomoci. „Do mých dvanácti let mě matka do krve bila, vyrazila mi zuby, vytrhala vlasy, kopala mě… Otec mi modřiny mazal mastičkami. Říkala jsem mu, že mě mlátila, ale on mi nevěřil, protože jsem byla dítě… myslel si, že si vymýšlím… Nevím, kolikrát jsem byla v nemocnici,“ svěřila se během show Katrin a všem vyrazila šíleným příběhem dech.

CelebrityPodivný vzkaz Báry a úprk Veronicy Biasiol ze sítí: Konec velké lásky, jasný rozchod, míní lidé

Podivný vzkaz Báry a úprk Veronicy Biasiol ze sítí: Konec velké lásky, jasný rozchod, míní lidé

Až jí jednoho dne bylo tak zle, že mě chtěla opravdu zabít. Tak jsem se schovala do skříně… A ona vzala sekeru, vylezla nahoru na komoru a tou sekerou rozbila dřevěnou… ach… dolů, aby se ke mně dostala,“ dopověděla otřesné zážitky se svojí matkou Katrin, kterou nakonec zachránil otec svým příchodem domů.

Katrin našla lásku, kterou neustála

Katrin se v show zamilovala do nezkušeného Tarika. Ten byl z jejich lásky úplně mimo a chvílemi vůbec netušil, co vlastně Katrin chce. Situace se v jeden moment tak vyhrotila, že do vily musela přijít i Tarikova matka, aby si promluvila s Katrin.

K překvapení všech jejich vztah vydržel i po skončení show, ale ne moc dlouho. „Po nějaké době jsem si uvědomil, že by bylo fér vám říct informaci o tom, co se děje mezi mnou a Katrin. Chceme oznámit, že náš Love Island jak by řekl Franta, skončil. Ve vztahu jsme si prošli tím, čím si asi žádný jiný pár nikdy neprojde a to je to, že jsme byli 9 týdnů nonstop spolu a ještě před x kamerami 24/7,“ rozpovídal se Tarik na Instagramu.

GlosaTereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

„Pak přišel konec Big Brothera a život venku. Začali jsme spolu bydlet a bohužel se začali dozvídat, že máme na určité věci absolutně rozdílné názory a pohled na budoucnost je celkem jiný. Rozhodli jsme se proto včas reagovat a netahat nic na sílu. Samozřejmě jako každý vztah jsme měli krásné momenty, ale i ty míň krásné, ale to tak už bývá. Naše cesty se proto rozdělují, ale zůstáváme kamarádi a myslím si, že když tam nebude takový ten vztahový tlak, tak to bude lepší,“ dodal.

Většina lidí Tarikovi pod příspěvkem gratulovala k tomu, že se s Katrin rozešel. Samozřejmě, že se našli i tací, kteří měli pro něj pochopení a řádek hezkých slov. „To jsem teda nečekala. Ale jo, čekala a můžeš být rád, že ses té psychopatky zbavil,“ napsala jedna z komentujících. „Konečně si přiznal barvu…bylo to víc než jasné, už ve vile to byl docela masakr a ty jsi snášel na mě až moc, Ketrin je blázen,“ přidali se další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO Big Brother

Brutální hádka v Big Brother: David načapal Víta na záchodě, jak si dělá dobře do jeho trenek, VIDEO