Tlustá čára za vztahem s Muradovem: Monika Bagárová promluvila o svatbě a dalších dětech s novým mužem

Celebrity Tlustá čára za vztahem s Muradovem: Monika Bagárová promluvila o svatbě a dalších dětech s novým mužem
Více

Monika Bagárová (28) v poslední době září jako sluníčko a není se čemu divit. Opět je šťastná a navíc zamilovaná do sympatického podnikatele Leonarda Lekaje (32). Jejich láska je sice ještě čerstvá, ale oblíbená zpěvačka se nedávno svěřila v pořadu TALK, že by toužila stát se jednou nevěstou. Co dalšího mají s partnerem v plánu?

Uplynulý rok byl pro zpěvačku Moniku Bagárovou velmi náročný. Musela si v sobě srovnat spoustu věcí a smířit se s tím, že MMA zápasník a otec jejich společné dcery Ruminky Makhmud Muradov patrně nebude ten pravý muž do života. Do nového roku už ale vstoupila šťastná a zamilovaná.

Nemám potřebu něco tajit. Někdo byl akorát rychlejší než my dva. Chtěli jsme si to nechat ještě pro sebe,“ prozradila Bagárová v rozhovoru pro VipStar.cz na začátku prosince s tím, že je čerstvě zamilovaná. „Jsme zamilovaní a je nám krásně. To je asi vše, co bych ráda řekla,“ řekla na adresu nového partnera Leonarda Lekaje.

CelebrityTohle už je příliš: Agáta Hanychová ukázala odporné hejty, kterým musí čelit v těhotenství

Tohle už je příliš: Agáta Hanychová ukázala odporné hejty, kterým musí čelit v těhotenství

Monika srší dobrou energií na všechny strany. „Zářím proto, že jsem šťastná. Mám skvělou rodinu, lásku, milovanou dceru. Všechno je skvělé. Co může mít člověk víc než být zamilovaný? Můj partner je muž, se kterým sdílím stejné hodnoty a pohled na život. Je ten pravý,“ řekla nadšeně v rozhovoru pro pořad TALK!.

Svatba a další dítě

Monika cítí, že by sympatický Leonardo mohl být konečně ten pravý a pěje na něj samé ódy. „Leo je velmi chápavý a vše zvládá na jedničku. Netuším, co přijde, ale chci respektovat jeho soukromí. Stal se ale součástí mého nového alba, o našem vztahu je píseň Plán,“ pokračuje.

Maminka dvouleté Ruminky se nechala slyšet, že by se jednou chtěla stát nevěstou a vůbec by se nebránila velké rodině. „Já bych se v budoucnu velmi ráda vdala, ale uvidíme, co čas přinese. Chtěla bych mít ještě dvě děti, u jednoho rozhodně nezůstanu. Chtěla bych mít velkou rodinu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše