Tereza Hlůšková se podělila o pikantní zážitky se zákazníky: Odmítla jsem ho. Bála jsem se, že zemře

Instagram Tereza Hlůšková se podělila o pikantní zážitky se zákazníky: Odmítla jsem ho. Bála jsem se, že zemře
Více

Tereza Hlůšková (26) vypráví na platformě Herohero příběhy ze své minulosti. Naposledy dívka původem z Uherského Hradiště prozradila, jak probíhala její první cesta z Pákistánu. Další díl byl o dost peprnější. Tereza promluvila o svých klientech v době, kdy se živila jako společnice a lehká dívka. S jedním z mužů dokonce odmítla spát, protože měls strach, že při aktu zemře…

Tereza Hlůšková si odseděla téměř čtyři roky v pákistánském vězení za pašování skoro devíti kil heorinu. Po malé pauze se rozhodla natáčet na Herohero, kde vypráví svůj peprný příběh. Naposledný hovořila o tom, jak probíhala její cesta z Pákistánu, kdy musela převézt podivné sošky.

Řekl mi, že ty sošky jsou dárky pro toho borce, co se mnou byl v Anglii. Byla to taková žena, zlatá kočka a dva psi, ještě to dal do takové krabice. Pak mi řekl, že potřebuju i velký kufr, protože povezu i ty nové boty a tašky,“ řekla s tím, že muž letěl o den dříve, ale zaplatil jí hotel s teplou vodou.

InstagramTereza Hlůšková odkrývá pikantní historky z minulosti: Plácnul mě po noze a já věděla, že mi začíná práce

Tereza Hlůšková odkrývá pikantní historky z minulosti: Plácnul mě po noze a já věděla, že mi začíná práce

Náročná práce prostitutky

V novém díle Tereza vypráví o tom, jak se jako prostitutka pořádně oháněla. „Já jsem si jednou vařila špagety asi pět hodin. Pokaždé, když už mi vřela voda, tak akorát přišel další chlap. Tak jsem ten sporák vypnula, a šla dělat svou práci,“ rozpovídala se.

Postupem času se dostala až k jednotlivým klientům. „Byl tam obézní pán, který mi po hodině dal dvojnásobek za to, že jsem s ním vůbec do té postele šla,“ pokračovala. Jeden z mužů byl starší a navíc měl přístroj na srdce. V tu chvíli se Tereza lekla a klienta odmítla.

Myslela jsem, že při sexu zemře

Toho jsem musela odmítnout. Bála jsem se, aby třeba neumřel a já nešla do basy za vraždu. I když do té basy jsem pak nakonec stejně šla,“ přiznává. Hlůšková se nebála zajít až do detailu a popsala, jak chodila po svém privátu oblečená.

CelebrityJakub Prachař dvojnásobným tatínkem: Sara Sandeva má být v požehnaném stavu

Jakub Prachař dvojnásobným tatínkem: Sara Sandeva má být v požehnaném stavu

Samozřejmě, že jsme tam nebyly v teplákách, ale měly jsme jako holky takové sexy oblečení. Já jsem nosila černý korzet s takovým fráčkem, ve kterém jsem si připadala jako Batman?ů prozradila bez ostychu. 

Blondýnka z Uherského Hradiště se tehdy nebránila ani skupinovému sexu. „Kamarádka mi říkala, že ten muž v ní ani nebyl a jen po ní rejdil jak ratlík,“ dodala k historce se svojí kamarádkou a klientem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tereza Hlůšková o drsných praktikách u pákistánského soudu: 7 hodin zavřená v kleci a nechutné hygienické podmínky Instagram

Tereza Hlůšková o drsných praktikách u pákistánského soudu: 7 hodin zavřená v kleci a nechutné hygienické podmínky

Bývalá partnerka Karlose Vémoly  Denise Ayverdi o vztahu s Marcusem a dalších mužích: Vždy to bylo fiasko Instagram

Bývalá partnerka Karlose Vémoly Denise Ayverdi o vztahu s Marcusem a dalších mužích: Vždy to bylo fiasko

Rýsuje se nový pár českého Instagramu? Bývalá partnerka Karlose Vémoly nenápadně krouží kolem motivátora Marcuse Instagram

Rýsuje se nový pár českého Instagramu? Bývalá partnerka Karlose Vémoly nenápadně krouží kolem motivátora Marcuse