Tento týden v Ulici bude plný zklamání: Šimon zažívá ve škole peklo a Blanka je pod palbou manipulátora

Ulice Tento týden v Ulici bude plný zklamání: Šimon zažívá ve škole peklo a Blanka je pod palbou manipulátora
Více

Tento týden v Ulici bude bohužel plný zklamání. Po Šimonovi se ve škole vozí dva sígři z vyšších ročníků. Zajde to tak daleko, že Šimon kvůli nim už doma dokonce i lže. Jednouché to nebude mít ani Blanka, kterou bude opět manipulovat její bývalý manžel Luděk. Blanka má navíc pochroumanou psychiku z dřívějších sporů a tohle na ni bude příliš.

Vztahy mezi rodiči a dětmi nejen v Ulici bývají občas na ostří nože, zvláště když rodiče mají pocit, že jejich potomci jdou otevřeně proti nim a vyhlásili jim válku. Čím déle to pak trvá, tím jsou rodiče zatvrzelejší, přesně jako Tonda Hložánek. Nikdo mu nevymluví, že mu syn nevrazil kudlu do zad, když se stal lídrem konkurenční strany ve volbách.

Bohužel i samotný Jirka je na tátovu tvrdohlavost krátký, byť se snaží o usmíření. Jenže Tonda Hložánek vidí rudě už při pouhé zmínce Jirkova jména. Dokonce chce nechat syna vydědit, protože u něj prostě skončil. A nejen to.  Kam až je Tonda Hložánek schopen zajít ve své averzi vůči Jirkovi, který by se s ním rád udobřil? Skončí jejich vzájemné vztahy opět na bodu mrazu jako v minulosti?

UliceSmutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Děti občas neznají míru. Zkouší, co a vůči komu si mohou dovolit, hbitě využijí ve svůj prospěch benevolence dospělých, zejména rodičů. Takřka šestiletý Christian není v tomto ohledu jiný. Ví, co na mámu Skyler zabírá, a když je třeba, využije toho, aby dosáhl svého cíle.

Teď ovšem narazí u Báry, jež umí být docela nekompromisní, co se dodržování pravidel a výchovy dětí týče. Má bohaté zkušenosti z domova i ze své současné práce, proto ví, že dětem je třeba nastavit pevné hranice a nepolevovat. To se však Chrisovi ani trochu nelíbí, a tak dojde ke konfliktu, který bude za chvíli řešit celá rodina. Co Chris provede Báře? A jak se k tomu postaví Chrisovi rodiče Skyler s Františkem či babička Anča?

UliceBedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Bedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Šimon zažívá šikanu

Poznat hranici, kdy se člověk dokáže ubránit sám, a kdy by měl naopak přiznat, že se stal terčem nejapných vtípků starších kluků, bývá občas hodně těžké. V podobné situaci se nyní ocitl i téměř třináctiletý Šimon, po kterém se ve škole vozí dva sígři z vyšších ročníků. Zajde to tak daleko, že Šimon kvůli nim už doma dokonce i lže.

Jenže dědovi Mastnému ani mámě Gábině Pumrové se to celé nějak nezdá, protože ho přeci jen již trochu znají. Co jim je podezřelé? Proč se Šimonovi budou ve škole všichni posmívat? Jak ho kluci zesměšní? A v kom Šimon najde překvapivého spojence?

Blanka pod palbou manipulátora

Mít v rodině zdatné manipulátory je pro každého hodně náročné. Jakmile člověk prozře, je rád, když je vidí co nejméně. V případě Blanky to bohužel není tak úplně možné, protože exmanžel Luděk i nevlastní sestra Vanda o sobě dávají pravidelně vědět. Nevynechají jedinou příležitost, aby se nenavezli do ní nebo do Evžena.

To však neznamená, že by to nezkoušeli ani na sebe navzájem. Hlavně Vanda si jde cíleně za svým a Luďka si šikovně omotává kolem prstu, aniž by ten tušil, na jak tenkém ledě se s ní ocitá. Co se Luďkovi pořádně vymstí? Jak to s ním Vanda umí skoulet?

CelebrityAnna Kadeřávková nenápadně prozradila důvod rozchodu s GoGem: Pak si vše rozmyslela a smazala

Anna Kadeřávková nenápadně prozradila důvod rozchodu s GoGem: Pak si vše rozmyslela a smazala

Karla to absolutně nezvládá

Jak dlouho se dá čelit permanentnímu tlaku kvůli tajemství, jež hrozí každým dnem prozrazením? Karla žije v neustálém napětí kvůli Jakubovi už několik měsíců. Přestože se s ním rozešla, stále se obává následků jejich románku. Byla by ráda, kdyby se o něm nedozvěděli její nejbližší, jenže jak Věrka, tak i Mára se zajímají čím dál víc, co se mezi ní a Jakubem vlastně stalo, proč to došlo tak daleko. Aby toho nebylo málo, Karla se dozví zprávu, která s ní natolik zamává, že se odhodlá k riskantnímu kroku. Co Karla udělá? Proč to u ní doma ještě více zhoustne? Co Věrka provede za jejími zády?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno