Denisa Nesvačilová kvůli Kolečkovi ruší práci: Konvičková jela přes půl Česka, zlobí se ředitel soutěže, co ho nejvíc zamrzelo?

Celebrity Denisa Nesvačilová kvůli Kolečkovi ruší práci: Konvičková jela přes půl Česka, zlobí se ředitel soutěže, co ho nejvíc zamrzelo?
Více

Minulý týden v pátek se konalo finále Muže roku a jednou z přítomných hvězd měla být i herečka Denisa Nesvačilová (31). Hvězda seriálu Slunečná ale nedorazila a místo omluvy poslala kamarádku, která se za ni snažila žehlit vzniklý problém. Redakce VipStar.cz kontaktovala ředitele soutěže Davida Novotného, který prozradil, co ho nejvíce naštvalo a zamrzelo.

Není tomu tak dávno, co na scenáristu Petra Kolečka a hvězdu seriálu Slunečná Denisu Nesvačilovou prasklo, že spolu randí. A právě Denisa měla být jednou ze známých osobností, které se měly objevit na finále soutěže Muž roku. Denisa ale na páteční finále nedorazila. Důvodem měli být novináři, kterým se nechtěla zpovídat ohledně svého nového vztahu. Nic takového ale po ní nikdo nechtěl.

„Ještě v pondělí jsem komunikoval s Denisou a vše platilo. Ve středu mi volala její kamarádka, že se Denisa nedostaví, protože by se ocitla v jámě lvové. Naštvalo mě a zamrzelo, že to Denisa řešila tímto způsobem, který je pro mě neprofesionální. Já dokážu pochopit, že se v životě člověka mohou stát různé věci, ale Denisa mi mohla alespoň zavolat sama a ne posílat kamarádku,“ řekl redakci VipStar.cz ředitel soutěže David Novotný.

CelebrityVálka hvězd Slunečné: Eva Burešová si ostře rýpla do kolegyň kvůli přebírání partnerů, co jim vzkázala?

Válka hvězd Slunečné: Eva Burešová si ostře rýpla do kolegyň kvůli přebírání partnerů, co jim vzkázala?

Třeba taková Markéta Konvičková jela přes půl republiky. Denisa nemusela odpovídat na žádné dotazy novinářů. Stačilo přijet, položit otázku finalistovi Muže roku a mohla zase odjet. Šlo to vyřešit profesionálně a ne takto,“ pokračuje.

David Novotný následně doplnil, že ho celá situace sice mrzí, ale bude muset z toho vyvodit důsledky. „Podám na Denisu stížnost za její neprofesionální chování. Celá ta situace mě velmi mrzí,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou