Těhotná Agáta Hanychová má za sebou nejnáročnější půlrok v životě: Strach o dítě, nemoc a smrt milované osoby

Celebrity Těhotná Agáta Hanychová má za sebou nejnáročnější půlrok v životě: Strach o dítě, nemoc a smrt milované osoby
Více

Budoucí trojnásobná maminka Agáta Hanychová (37) má za sebou skutečně náročný půlrok. Nejdříve musela být hospitalizovaná kvůli krvácení a strachovala se o miminko. Během Vánoc influencerka ztratila milovanou babičku Olgu (✝98). Nový rok také bohužel nepřivítala nejlépe, protože dostala zápal plic. A aby toho nebylo málo, tak před několika dny zveřejnila hejty, které jsou jí schopni lidé napsat třeba jen proto, že jezdí v těhotenství na snowboardu.

Krvácení a strach o dítě

Podnikatelka Agáta Hanychová to nemá v poslední době vůbec jednoduché. První problémy se objevily v říjnu 2022, kdy si toho partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa na sebe moc naložila a skončila v nemocnici. Později se svěřila s tím, že začala krvácet, musela do nemocnice a dostala kapačky.

Miminko je v pořádku, ale já musím teď hodně ležet. Musíme to nechat na přírodě. Musím víc odpočívat,“ svěřila se sledujícím na Instagramu v živém vysílání. O influencerce se ví, že makána plné obrátky a ani v těhotenství tomu nebylo jinak. Možná právě proto ji tělo chtělo upozornit na to, že by měla zvolnit.

Agáta také vysvětlila, proč si myslí, že skončila v nemocnici. „Kryšpín byl na operaci, do toho jsem začala hodně točit a myslím si, že jsem teď neměla úplně odpočinkové období. Asi je to věkem. Mé tělo to přestalo zvládat a začala jsem krvácet,“ pokračovala.  „Je to na dobré cestě. Pustili mě domů,“ uklidnila tehdy své sledující.

SurvivorStartuje Survivor 2023: O 2,5 milionu bude bojovat hvězda Ulice nebo barmanka z Like House

Startuje Survivor 2023: O 2,5 milionu bude bojovat hvězda Ulice nebo barmanka z Like House

Smrti milované babičky Olgy (✝98)

Na druhý svátek vánoční přišla další rána. Agáta přišla o milovanou babičku Olgu, se kterou měla láskyplný vztah. Agáta s babičkou byla v kontaktu do poslední chvíle a na sociálních sítích čas od času spolu živě vysílaly. Proto není divu, že Agátu její ztráta velmi zasáhla.

Lidé by se měli chovat tak, aby si za každého ohledu a režimu zachovali rovnou páteř. Měli by být féroví a nikomu, ani zvířeti, neubližovat. Tebe mám vychovanou tak, že neublížíš,“ řekla v jednom z živých vysílání a Agátu tím dojala.

Každý se vyrovnává se ztrátou blízkého člověka jinak. Hanychová nedávno sdílela dojemné video s babičkou Olgou. Poslední rozloučení s milovanou osobou proběhlo 10. ledna 2023 v Úněticích.

Zápal plic

Partner Agáty Jaromír Soukup se rozhodl, že svoji milovanou vyveze na hory, aby si alespoň na chvíli od toho všeho vydechla. Bohužel Agáta se o pár dní později ohlásila s tím, že dostala zápal plic. „Mám zápal plic,“ oznámila sledujícím na Instagramu.

ZahraničíZlaté Glóby 2023: Stiflerova máma si odnesla sošku, Rihanna výrazně shodila a galavečer ovládly těhule

Zlaté Glóby 2023: Stiflerova máma si odnesla sošku, Rihanna výrazně shodila a galavečer ovládly těhule

No to netuším, kde jsem to chytla, ale poprvé jsem schopná si udělat maximálně čaj. Jinak ležím,“ odpověděla Hanychová ohledně zdravotního stavu. Okamžitě se na ni sesypaly hejty o nezodpovědnosti.

Kdybys jak kráva nelítala na prkně, tak bys nemocná nebyla… lidi jako ty by se rozmnožovat neměli,“ psala Hanychové jedna ze sledujících. Tak snad má už to nejhorší Agáta za sebou a nyní přijdou na řadu jen ty dobré chvíle.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?