Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

Zahraničí Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty
Více

Osmačtyřicetiletá americká herečka Tara Reid zašla se svým přítelem Nathanem Montpetitem-Howarem na narozeninové rande do módní restaurace Craig’s ve West Hollywoodu. Hvězda filmové série Prci, prci, prcičky na sebe oblékla třpytivé mini šaty, ve kterých neměla nouzi o pozornost. Informuje Daily Mail. Fanoušci ale bijí na poplach. Podle nich je totiž herečka extrémně hubená a měla by se léčit.

Americká herečka Tara Reid se po odvysílání kultovního filmu Prci prci prcičky stala idolem tisíců mužů po celém světě. Dlouhonohá blondýnka s dokonalými tvary byla na začátku tisíciletí symbolem krásy. S velkým přílivem slávy se ale nedokázala vyrovnat.

Místo, aby se držela toho, jak vypadá, tak se pustila do nesmyslných operací, které jí zdeformovaly tělo. Nejdříve si nechala zvětšit a následně zmenšit ňadra, která se nakonec podivně zdeformovala. Následovala plastika břicha, protože Tara toužila po pekáči buchet. Bohužel ani tahle plastika nedopadla dobře.

RozhovorProlomí smůlu v lásce? Nevyšlo to s Hanychovou ani Pavlovčinovou, nyní Adam Raiter vyřkl nečekané přání

Prolomí smůlu v lásce? Nevyšlo to s Hanychovou ani Pavlovčinovou, nyní Adam Raiter vyřkl nečekané přání

Problémy s anorexií nikdy nepřiznala

Herečka je podle lidí už dvě desítky let extrémně hubená. Nikdy však nepřiznala, že by trpěla anorexií. „Už roky mi všichni říkají, že jsem kost a kůže a že jen pohled na mě je jim nepříjemný. Ale vážím pořád stejně. Toto je moje přirozená hmotnost. Je třeba, aby mi už lidi dali pokoj,“ řekla v roce 2018 Daily Mail.

Tara svoji váhu obhajuje tím, že má rychlý metabolismus. „Opravdu nejsem příliš hubená. Nebo dokonce vychrtlá. Ale mám rychlý metabolismus,“ dodala, ale příliš jí to nikdo nevěří. Kdysi nádherná herečka byla spatřena ve středu večer v jedné z hollywoodských restaurací, jak slaví 48. narozeniny.

RozhovorMladičká manželka Lea Beránka zavzpomínala na jejich seznámení a promluvila o dítěti a rodině

Mladičká manželka Lea Beránka zavzpomínala na jejich seznámení a promluvila o dítěti a rodině

Její snímky opět vylekaly fanoušky po celém světě. Tara je na nich sice vysmáta od ucha k uchu, ale ale je velmi hubená a nohy má jako špejle do rajčat. Herečka při oslavě upoutala pozornost v zářivě růžových, poloprůhledných šatech s řetězem a hlubokým výstřihem. Po boku přítele vypadala skutečně šťastně, ale obavy o její zdraví neutichají.

Blonďatá diva si stojí za tím, že už léta vypadá stejně. „To se stává starším dámám. Stárnu a jsem křehká,“ obhajovala se podle Daily Mail. „Je v pořádku? Je z ní kost a kůže,“ píší lidé pod její příspěvky na Instagramu. Co myslíte vy? Je to podle vás v pořádku? Nebo snad má skutečně problém?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci bouchli do stolu a šli s pravdou ven, tohle nedělá ani prezident Zahraničí

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci bouchli do stolu a šli s pravdou ven, tohle nedělá ani prezident

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce Zahraničí

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce

Největší ponížení pro vévodkyni Meghan. Tyká se jejích dvou dětí Zahraničí

Největší ponížení pro vévodkyni Meghan. Tyká se jejích dvou dětí

Pamatujete si legendární Chůvu Fine? Fran Drescher trpěla. Prošla si znásilněním a rakovinou dělohy Zahraničí

Pamatujete si legendární Chůvu Fine? Fran Drescher trpěla. Prošla si znásilněním a rakovinou dělohy

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl Zahraničí

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl

Závislost na drogách i anorexie: Angelina Jolie se propadla k úplnému dnu Zahraničí

Závislost na drogách i anorexie: Angelina Jolie se propadla k úplnému dnu