Tak šel čas s Jakubem Prachařem: Od nohatého divocha po vzorného tátu

Celebrity Tak šel čas s Jakubem Prachařem: Od nohatého divocha po vzorného tátu
Více

Jakub Prachař (38) patří v současnosti mezi nejoblíbenější české moderátory. Herec má za sebou náročné životní období, kdy mu zkrachovalo manželství s modelkou Agátou Hanychovou (37). Prachař se ale po rozvodu oklepal a nyní randí s mladičkou herečkou Sarou Sandevou (24). V minulosti byl Prachař sice taky pěkné kvítko, ale jeho telecí léta ho dávno opustila.

Herec a moderátor Jakub Prachař má za sebou náročnou životní etapu, kdy mu zkrachovalo manželství s modelkou Agátou Hanychovou, se kterou má dceru Miu.

Pouhé čtyři roky od jejich pohádkové svatby v roce 2017 se začalo spekulovat o nevěře Agáty s hokejistou Jiřím Tlustým nebo fotografem Dereckem Hardem. 

V té době manželství Jakuba a Agáty procházelo velkou krizí a Jakub utápěl žal v alkoholu. Legendární je jeho noční alkoholový tah Prahou, kdy se sotva udržel na nohou a nakonec pomočil vlastní auto. 

Like HouseAgáta Hanychová drsně o Like House: Proč účasti lituje a co jí vadí na mladé generaci

Agáta Hanychová drsně o Like House: Proč účasti lituje a co jí vadí na mladé generaci

Vzorný táta a elegán 

Prachař patří v současnosti mezi jedny z nejoblíbenějších herců a moderátorů. Dřív to ale býval taky pěkný divoch, který okouzlil nejednu ženu.

V roce 2010 po tříletém vztahu opustil herečku Marthu Issovou, protože zahořel láskou k půvabné studentce z Bosny a Hercegoviny Mirny Silajdžič. 

Dávno jsou ale pryč divoká léta. Za tu dobu Prachař dozrál, zmužněl a poté, co se mu po druhé vlně pandemie koronaviru podařilo zhubnout, vypadá rozhodně lépe než před deseti lety, kdy byl samá ruka, samá noha. 

I přes nepříliš vřelé vztahy s bývalou manželkou Agátou Hanychovou jsou oba vzornými rodiči a pro dceru Miu se snaží dělat maximum. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu