Sam Dolce hodnotí Playboy party: Biasiol zazářila, Lounová opět pohořela a Rachel předvedla lacinost a nekvalitu

Módní policie Sam Dolce hodnotí Playboy party: Biasiol zazářila, Lounová opět pohořela a Rachel předvedla lacinost a nekvalitu
Více

Během minulého týdne proběhlo velkolepé grand finale castingu Hledáme Playmate v pražském Boccaccio Baru. Událost si samozřejmě nenechalo ujíst spoustu známých českých celebrit, mezi kterými nechyběla reality show hvězdička Rachel Karnížová (24), influencerka a Miss Grand Veronica Biasiol (26) nebo zpěvačka Olga Lounová (43). Kritickým okem zhodnotil outfity přítomných dam designer Sam Dolce.

Odborná porota vybrala 18letou studentku z Košic Sandru Taškovičovou, která nafotí titulní stranu a Playmate pictorial a stane se tak hvězdou říjnového vydání Playboy magazínu „Nečekala jsem výhru. V první moment jsem byla zaskočená. Vůbec jsem si neuvědomovala, že jsem vyhrála právě já. Nicméně se těším na focení a vše nové, co mi výhra přinese,“ řekla Sandra.

Sam Dolce hodnotí

Influencerka a česká Miss Grand Veronica Biasiol byla ten večer skutečně nepřehlédnutelná. „Recyklace je v módním průmyslu trendy a i Veronika Biasiol, jako mnoho jiných známých krásek před ní, vynesla tento známý model zdobený křišťálovými kamínky Preciosa od značky Poner,“ ohodnotil velmi kladně designer Sam Dolce.

Outfit vhodně doplnila páskovými jehlami a i absence dalších doplňků je zde v pořádku, protože tyto samy o sobě výrazné šaty zde suplují šperky,“ dodává.

CelebrityZvrat pět let po smrti Karla Gotta. Do dědictví se vložila policie

Zvrat pět let po smrti Karla Gotta. Do dědictví se vložila policie

Rachel předvedla nekvalitu

U influencerky a reality show hvězdičky Rachel Karnížové to už bylo poněkud horší. „Elastický metalický materiál je trendy, ale ne v tomto nekvalitním provedení. Přepásání černou gumou, která dělí spodní část, což je prapodivná sukně pošitá zlatými flitry s extrémně vysokým rozparkem a bez podšívky,“ zhodnotil Sam přísným okem odborníka nekvalitní model Rachel.

Rachel byla úplně vedle i co se týče doplňků. „Kráska bohužel zvolila i nevhodné masivní černé obutí s platformou. Psaníčko a šperky, které zde sice chybí, by tomuto fitu již stylisticky nepomohly,“ dodal.

CelebrityCo se doopravdy děje s nemocnou Kate: Unikly detaily o léčbě rakoviny, čas hraje velkou roli

Co se doopravdy děje s nemocnou Kate: Unikly detaily o léčbě rakoviny, čas hraje velkou roli

Lounová opět šlápla vedle

Zpěvačka Olga Lounová je sice dobrá duše, ale v oblasti módy stále tápe. „Výrazné sako šaty s flitry a zdobené peřím jsou stylisticky natolik výrazné, že by bylo daleko vhodnějším stylistickým krokem je doladit subtilnějsími jehlami do špičky než výraznými kozačkami,“ říká designer Dolce.

Masivní sedlová kabelka od značky Dior s nimi bohužel také není v symbióze. Naopak menší kabelka by fungovala lépe. Ovšem primárním problémem těchto koktejlových šatů je, že talentované zpěvačce střihově nesedí a důkazem je z velké části odhalené spodní prádlo ve výstřihu, jež by mělo zůstat skryto celé,“ dodal na závěr hodnocení Sam Dolce.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Módní policie z Progresus party: Lela nudila, bezchybná Zorka a šaty Kánské vynesl už celý šoubyznys Módní policie

Módní policie z Progresus party: Lela nudila, bezchybná Zorka a šaty Kánské vynesl už celý šoubyznys

Módní policie z Campari party: Doláková zbytečně tlačí na pilu, Peroutka se utrhl ze řetězu a Kovalová zazářila Módní policie

Módní policie z Campari party: Doláková zbytečně tlačí na pilu, Peroutka se utrhl ze řetězu a Kovalová zazářila

Dámy na UniCredit party pohořely: Laciná Verešová, Biasiol nezvládla líčení a Myslivcové přidávají šaty kila navíc Módní policie

Dámy na UniCredit party pohořely: Laciná Verešová, Biasiol nezvládla líčení a Myslivcové přidávají šaty kila navíc

Módní policie očima Sama Dolce: Rafinovaná Havlová, originální Dospivová. Rambě nedělají šaty dobrou službu Módní policie

Módní policie očima Sama Dolce: Rafinovaná Havlová, originální Dospivová. Rambě nedělají šaty dobrou službu

Soukup zastínil na Miss svůj doprovod: Půvabná Míša nudila, Jaromír byl za trendy šviháka Módní policie

Soukup zastínil na Miss svůj doprovod: Půvabná Míša nudila, Jaromír byl za trendy šviháka

Módní policie z Miss očima návrháře Navrátila: Sharlota jako na maturáku, Myslivcová mohla doladit detail Módní policie

Módní policie z Miss očima návrháře Navrátila: Sharlota jako na maturáku, Myslivcová mohla doladit detail