Regina Agia Holásková

Regina Agia, rozená Holásková, se narodila 28. ledna 1978 v Brně. Po ukončení SPŠ textilní, obor modelářství, návrhářství oděvu a kostýmů, pracovala ve spolupráci s několika modelingovými agenturami jako návrhářka, fotografka a vizážistka.

Kariéra

V roce 2000 prezentovala svůj talent na módní přehlídce v Brně v Boby centru a v srpnu 2006 v Redutě. V zahraničí pracovala jako toples tanečnice. Procestovala spoustu zemí jako Norsko, Japonsko, Mexiko, Irsko, Německo nebo USA. 

VyVolení

Nejvíce se proslavila v první řadě reality show VyvVolení v roce 2005. Regina patřila mezi nejkontroverznější soutěžící celé reality show. Hned na začátku si nesedla s většinou soutěžících a hned napoprvé se ocitla v duelu s Hanou Gajdošovou, kterou suverénně porazila. Podruhé se dostala do duelu s Michalem Frašem, se kterým prohrála a vilu po 71 dnech musela opustit. 

  1. října 2013 se objevila v reality show VyVolení znova. Lidem ale vyrazila dech. Už to dávno nebyla ta Regina, na kterou byli zvyklí. Představila se jako žena, která bojuje za práva zvířat, proti znečišťování Země, proti násilí a za rovná práva žen (propaguje též veganství a zdravou výživu). 

Nakonec se ale opět nepohodla se soutěžícími a 8. listopadu 2013 šla do duelu s Evou Feuereislovou, nad kterou se jí nepodařilo zvítězit a vilu po 15 dnech opustila. 12. listopadu 2016 se objevila ve speciálním dílu kulinářské show Prostřeno. 

Zajímavosti

  • Matka Reginy se pokusila dvakrát o sebevraždu a na druhý pokus se to bohužel povedlo. Podřezala si žíly ve vaně panelákového bytu 

Osobní život

Následně začala žít u přehrady v zahrádkářské kolonii a naplno se doteď věnuje malířství, ezoterice a vydává knihy na toto téma. Regina Randila s jistým Pavlem Tesařem, se kterým má dceru Isis Paolu. 

Dlouhou dobu se Regina kvůli osobním problémům se svojí dcerou nemohla vídat. V květnu 2008 si změnila jméno na Regina Agia a měla několik výstav obrazů. Postupem času se s dcerou začala opět vídat malí Iss Paola žila střídavě u matky a rodičů otce. Během let 2013 a 2014 se Regina pokusila získat svoji dceru zpět do péče a podařilo se. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Exkluzivně Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Někdejší hvězda Vyvolených z roku 2005 Regina Agia (44) to nemá v životě vůbec jednoduché. Po rychle nabyté slávě, která jí kromě pozornosti přinesla i spoustu trápení, musí dlouhé roky bojovat o svoji krásnou dceru Isis Paolu. V exkluzivním rozhovoru pro VipStar.cz prozradila, jak to mezi sebou...

Rozhovor Regina Holásková otevřeně po 17 letech: Proč by do Vyvolených už nikdy nešla a co narušilo její zdraví

Regina Holásková otevřeně po 17 letech: Proč by do Vyvolených už nikdy nešla a co narušilo její zdraví

Regina Holásková (44) se před sedmnácti lety proslavila v první řadě reality show Vyvolení. Tehdy se psal rok 2005 a lidé Reginu buď milovali nebo nenáviděli. Provokatérka, která dokázala dohnat k nepříčetnosti nejednoho soutěžícího, svůj život od dob největší slávy přehodnotila. V rozhovoru pro VipStar.cz se rozpovídala...