Regina Agia Holásková

Regina Agia, rozená Holásková, se narodila 28. ledna 1978 v Brně. Po ukončení SPŠ textilní, obor modelářství, návrhářství oděvu a kostýmů, pracovala ve spolupráci s několika modelingovými agenturami jako návrhářka, fotografka a vizážistka.

Kariéra

V roce 2000 prezentovala svůj talent na módní přehlídce v Brně v Boby centru a v srpnu 2006 v Redutě. V zahraničí pracovala jako toples tanečnice. Procestovala spoustu zemí jako Norsko, Japonsko, Mexiko, Irsko, Německo nebo USA. 

VyVolení

Nejvíce se proslavila v první řadě reality show VyvVolení v roce 2005. Regina patřila mezi nejkontroverznější soutěžící celé reality show. Hned na začátku si nesedla s většinou soutěžících a hned napoprvé se ocitla v duelu s Hanou Gajdošovou, kterou suverénně porazila. Podruhé se dostala do duelu s Michalem Frašem, se kterým prohrála a vilu po 71 dnech musela opustit. 

  1. října 2013 se objevila v reality show VyVolení znova. Lidem ale vyrazila dech. Už to dávno nebyla ta Regina, na kterou byli zvyklí. Představila se jako žena, která bojuje za práva zvířat, proti znečišťování Země, proti násilí a za rovná práva žen (propaguje též veganství a zdravou výživu). 

Nakonec se ale opět nepohodla se soutěžícími a 8. listopadu 2013 šla do duelu s Evou Feuereislovou, nad kterou se jí nepodařilo zvítězit a vilu po 15 dnech opustila. 12. listopadu 2016 se objevila ve speciálním dílu kulinářské show Prostřeno. 

Zajímavosti

  • Matka Reginy se pokusila dvakrát o sebevraždu a na druhý pokus se to bohužel povedlo. Podřezala si žíly ve vaně panelákového bytu 

Osobní život

Následně začala žít u přehrady v zahrádkářské kolonii a naplno se doteď věnuje malířství, ezoterice a vydává knihy na toto téma. Regina Randila s jistým Pavlem Tesařem, se kterým má dceru Isis Paolu. 

Dlouhou dobu se Regina kvůli osobním problémům se svojí dcerou nemohla vídat. V květnu 2008 si změnila jméno na Regina Agia a měla několik výstav obrazů. Postupem času se s dcerou začala opět vídat malí Iss Paola žila střídavě u matky a rodičů otce. Během let 2013 a 2014 se Regina pokusila získat svoji dceru zpět do péče a podařilo se. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozhovor Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Někdejší hvězda Vyvolených z roku 2005 Regina Agia (46) to nemá v životě vůbec jednoduché. Po rychle nabyté slávě, která jí kromě pozornosti přinesla i spoustu trápení, musí dlouhé roky bojovat o svoji krásnou dceru Isis Paolu. V exkluzivním rozhovoru pro VipStar.cz prozradila, jak to mezi sebou...

Rozhovor Regina Holásková z Vyvolených o vztahu s dcerou: Dodnes ji nemám ve své péči, obě jsme plakaly, říká

Regina Holásková z Vyvolených o vztahu s dcerou: Dodnes ji nemám ve své péči, obě jsme plakaly, říká

Spoustě lidem se Regina Agia Holásková (46) vryla do paměti jako hvězdička reality show Vyvolení z roku 2005. Po skončení soutěže si užívala nabyté slávy. Poté ale zažívala velmi krušné chvíle. Narodila se jí nádherná dcera Isis Paola, o kterou ale musí do dnešní doby bojovat. V...

Rozhovor Regina Holásková upřímně po 19 letech: Proč by do Vyvolených už nikdy nešla a co narušilo její zdraví

Regina Holásková upřímně po 19 letech: Proč by do Vyvolených už nikdy nešla a co narušilo její zdraví

Už to bude dlouhých 19 let, kdy se na TV Prima poprvé objevila reality show Vyvolení a s ní se proslavila kontroverzní blondýna Regina Agia Holásková (46). Psal se rok 2004/2005 a veřejnost si Reginu buď zamilovala nebo ji nenáviděla. Provokatérka Regina dokázala dohnat k nepříčetnosti snad...