Regina Holásková upřímně po 19 letech: Proč by do Vyvolených už nikdy nešla a co narušilo její zdraví

Rozhovor Regina Holásková upřímně po 19 letech: Proč by do Vyvolených už nikdy nešla a co narušilo její zdraví
Více

Už to bude dlouhých 19 let, kdy se na TV Prima poprvé objevila reality show Vyvolení a s ní se proslavila kontroverzní blondýna Regina Agia Holásková (46). Psal se rok 2004/2005 a veřejnost si Reginu buď zamilovala nebo ji nenáviděla. Provokatérka Regina dokázala dohnat k nepříčetnosti snad každého soutěžícího. Postupem času svůj život od dob největší slávy přehodnotila. V rozhovoru pro VipStar.cz se rozpovídala nejenom o svém životě. Řekla také, proč by se do show už nikdy nepřihlásila.

Hvězda první řady nejúspěšnější reality show Vyvolení Regina Holásková sama o sobě říká, že je patriot, digitální voják, student a připravuje druhou knihu o zdraví, Velké Tartárii. „Snažím se šířit informace a pomoci lidem, zvířatům a přírodě,“ rozpovídala se Regina v rozhovoru pro VipStar.cz. 

Kdybych mohla něco změnit, do Vyvolených bych nešla

I přesto, že Vyvolení dali Regině velkou slávu, tak po dlouhých letech má jasno v tom, že by do takové show už nikdy nešla. „Kdybych mohla něco změnit, tak bych do Vyvolených nešla. Ale to bych toho asi nevěděla tolik, co nyní. Po Vyvolených jsem začala pátrat, kdo tomu tady vládne v pozadí,“ pokračovala. 

Jinak, když už bych tam náhodou znovu vlezla, tak pouze do přímého přenosu. Sem tam se ozve někdo s nabídkou natáčení a má reakce je stejná. Jen živé přenosy,“ řekla bývalá reality show hvězda VipStar.cz. 

SurvivorNečekaná dohra v Survivoru: Show opouští člověk, kterého si lidé sotva všimli a padl zlatý tiket

Nečekaná dohra v Survivoru: Show opouští člověk, kterého si lidé sotva všimli a padl zlatý tiket

Momentálně žije Regina v rekreační zóně v Brně u brněnské přehrady, kde bydlí celoročně mnoho dalších lidí.  „Od té doby, co se nám narodila štěňátka, už moc necestuji. Jinak můj den se řídí tím, co právě cítím, že je vhodné dělat. A to hodně závisí na počasí, ročním období a podobně.“ 

Regina: Lidé se mi mstili

Před devatenácti lety se z neznámé Reginy stala hvězda první velikosti. Po skončení Vyvolených ji zvali na večírky a byla středem pozornosti. To si ale vybralo svoji daň. Regina nedokázala slávu zúročit a padla na dno.

Tenkrát mi to nevadilo, byla jsem mladá a skoro bezstarostná. Ale později to mělo vliv na to, jak se ke mně zachovali třeba při porodu. Narušilo to mé zdraví. Kvůli tomu jsem se začala věnovat léčitelství. O něco později se na mně vyřádila i zubařka, kterou to o pár let později mrzelo. Zjistila, že nejsem až takový retarda“, svěřuje se Regina. 

Bylo období, kdy mi za autem často blikala modrá a červená světla. Jak se bludy vršily a lidé mě vnímali zkresleně. Komplikovalo to náš život víc a víc. Postupně mě přestalo bavit chodit mezi lidi. Sem tam jsem se vyvenčila v zahraničí, kde jsem se cítila volněji. Dnes jsem s tím smířená a vnímám to s vesmírným nadhledem,“ prozradila webu VipStar.cz. 

Módní policieBrněnské módní peklo Nely Slovákové: Na plesy vynáší lascivní modely a nechápe, že méně je více

Brněnské módní peklo Nely Slovákové: Na plesy vynáší lascivní modely a nechápe, že méně je více

Regina píše knihu

Regina říká, že se za devatenáct let hodně změnila a je jiná. „Většina lidí neví, kde jsou a kdo jsou. Rozhodla jsem se napsat knihu Vesmírný tanec pro ty, kteří chtějí znát pravdu,“ promluvila o svých plánech. 

Některá témata jsou na zadní straně knihy, ale nejsou to všechna. Je v ní mnoho informací, které mi trvalo tříbit mnoho let. Vložila jsem do knihy hodně obrázků, aby bylo snadnější to pojmout,“ dodala někdejší hvězda Vyvolených.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Kateřina Průšová promluvila o generačních rozdílech v Miss: Za nás vyhrávala přirozená krása a vážily jsme si peněz Rozhovor

Kateřina Průšová promluvila o generačních rozdílech v Miss: Za nás vyhrávala přirozená krása a vážily jsme si peněz

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo Rozhovor

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo

Nejošklivější herečka z filmů pro dospělé bojuje s rakovinou: Emotivní zpověď Paris Devine Rozhovor

Nejošklivější herečka z filmů pro dospělé bojuje s rakovinou: Emotivní zpověď Paris Devine

Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce Rozhovor

Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká Rozhovor

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Miss World Krystyna Pyszko se po vítězství rozešla s partnerem: Promluvila o mužích a pomíjivé slávě v modelingu Rozhovor

Miss World Krystyna Pyszko se po vítězství rozešla s partnerem: Promluvila o mužích a pomíjivé slávě v modelingu