Kluk s kamením

Kluk s kamením, vlastním jménem Ondřej Untermüller, se dostal do podvědomí lidí díky show Ano, šéfe!, kde ve chvíli, kdy štáb dělala rozhovor s kuchařem Zdeňkem Pohlreichem, tak se nachomýtl do záběru s tím, že si přišel hrát s kamením. Hláška postupem času zlidověla a Ondřej se i na sociálních sítích prezentuje jako Kluk s kamením. 

Kariéra 

Ondřej se vyučil na středním odborném učilišti ve Vodňanech v oboru zahradník. Studoval na středním odborném učilišti obor pomocný kuchař. Následně začal pracovat jako zahradník. Na sociálních sítích ho sleduje téměř padesát tisíc lidí, mnoho z nich ale spíš než kvůli obdivu, tak z důvodu, že Ondřej je slušně bizarní. Objevil se v kulinářské show Prostřeno.

Clash of the Stars vol. 2

Rošťák Svobík vs. Kluk s kameníml 

Zajímavosti 

  • V pořadu Prostřeno! prozradil, že je gay
  • Velmi rád připravuje svíčkovou a baví ho vařit omáčky. Nejí ryby a mořské plody

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Instagram 5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

5 nejbizarnějších českých influencerů: Kluk s kamením, občasný bezdomovec nebo mimozemský Lukáš Kril

Sociální sítě už dávno nejsou místem, kde se prezentují a zviditelňují lidé, kteří tvoří nějaký smysluplný obsah, dalším lidem něco předávají nebo natáčí zábavný content. V poslední době sociální sítě vyplavují bizarní postavičky, které publikum ve většině bere sice jako guilty pleasure, ale díky tomu jejich čísla...