Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa

InfluStar Clash of the Stars: Tadeáše odvezla sanitka, Žralok největší překvapení a Pyrrhovo vítězství Soukupa
Více

Máme za sebou sedmý galavečer organizace Clash of the Stars, která se převážně u mladšího publika těší velké oblibě. Diváci v sále nebo doma u obrazovek byli svědky opět pořádného bizárku, vyhrocených situací, zrušených zápasů na poslední chvíli a mnoho dalšího. Jak dlouho očekávaný večer nakonec dopadl? Kdo vyhrál a koho lidé vypískali?

Kukisman x Kluk s kamením

První zápas se odehrál mezi podivínem na sociálních sítích, který si říká Kluk s kamením a Kukismanem. Na první pohled bylo evidentní, komu lidé v hledišti fandí. Zatímco Kluk s kamením nastupoval za ohromného bučení obecenstva, tak Kukismana přivítali velkými ovacemi. Jejich zápas byl velmi zajímavý. Chvílemi to působilo, že se mlátí dvě sedmnáctileté puberťačky po šesti panácích před putykou. Stejně jako v prvním kole, tak i ve druhém Kluk s Kamením použil stejnou taktiku. Snažil se Kukismana natlačit na pletivo a nešlo poznat, jestli ti dva spolu bojují nebo tančí. Vítězem na body se stal nakonec Ladislav Gal alias Kukisman.

Elmo x Maniac Cop

Petr Reif alias Maniac Cop je lidem známý hlavně z primácké reality show Policie v akci a také je bývalým skutečným policistou. Na první pohled bylo vidět, že oproti seriálu Maniac Cop pěkně přibral a narostlo mu „pivní bříško“. Kdo si na něj vsadil, prohrál. Vítězem se nakonec na body stal rapper Elmo.

Lady Dee vs Eliška Kovaříková

Tohle měl být jeden z nejočekávanějších zápasů večera. Situace mezi herečkami z filmů pro dospělé Lady Dee a Nikolou Lauberovou byla velmi vyhrocená, obzvlášť po jejich tiskové konferenci, kdy Nikola Lady Dee zasypala kočičími exkrementy. Pro všechny bylo velkým překvapením, když nakonec do zápasu nenastoupila. „Jako důvod uvedla osobní důvody,“ sdělili v přímém přenosu promotéři. „Mít jeden trénink před zápasem není oukej,“ dodali. Vítězkou se na body nakonec stala Lady Dee.

CelebrityOstuda Nikol Lauberové: Lady Dee polila exkrementy, do zápasu nenastoupila a rozplakala se

Ostuda Nikol Lauberové: Lady Dee polila exkrementy, do zápasu nenastoupila a rozplakala se

Alex Zach x Dan Bayer

Další zápas Clash of the Stars se odehrál mezi Alexem Zachem a bývalým partnerem influencerky Carrie Kirsten Danem Bayerem. Vítězem se stal v druhém kole Alex Zach. 

Čonny vs Jakub Kroka

„Ztracený syn“ Aleše Bejra Jakub Kroka se utkal v kleci s Davidem Čonkou, se kterým měl nevyřízené účty. Zápas byl extrémně rychlý, trval pouhých 30 sekund a ukázal jasného vítěze Čonnyho. „Smekám, klobouk dolů,“ okomentoval jeho vítězství Le Sy. „Chtěl jsem ho udělat na zemi. Kdybych šel s ním v postoji, mohl by mě uspat. Vyšlo mi to. Jsem strašně moc rád. Tuhle válku chci ukončit. Já bych se s Krokou rád usmířil,“ řekl Čonny.

Nelíbilo se mi to gesto, že jsme si měli plácnout a on po mně šel. Uznávám, vyhrál. Nebudu se na nic vymlouvat. Někdo musel vyhrát a někdo prohrát. Nebuďte rasisté. Skládám zbraně,“ odvětil mu Krokra.

Gappa vs Bertik Griga

Zápas v sumó byl poněkud jednoznačný. Bertik Griga byl jednak lehčí a daleko obratnější než Gappa. Nakonec také zvítězil na body 5:1.

CelebrityHvězda Ulice a Survivor se stane otcem: Rozpačitá reakce Matějovského baví internet

Hvězda Ulice a Survivor se stane otcem: Rozpačitá reakce Matějovského baví internet

Denča vs Inked Dory

Denča Ryndová, která je partnerkou Le Syho předvedla v kleci naprosto neuvěřitelný výkon a své soupeřce Inked Dory v druhém kole uštědřila drsné KO a stala se vítězkou.

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek x Žralok

Před zápasem se většina lidí vysmívala Žralokovi s tím, že oproti Mikuláškovi nemá vůbec šanci. Ovšem to, co Žralok následně předvedl v kleci, bylo nad očekávání. Vítězem se po třetím kolem stal favorizovaný Baba Jaga, ale i přes velké spory s protihráčem Žralokovi vysmekl poklonu. „Mega frajer. Za mě je to big up. Páťa je tvrďák. Děkuju,“ řekl a ukázal tak, že dokáže ocenit soupeře i přesto, že v běžném životě si absolutně nesedli.

Fayne vs Tadeáš Veselý – zrušeno

Tento zápas se nakonec bohužel neuskutečnil, protože Tadeáše Veselého při nástupu udeřil někdo z diváků do obličeje takovým způsobem, že museli zasahovat zdravotníci a Tadeáš do zápasu nenastoupil.

Výměna manželekJana z legendárního dílu mačkáš mi hada: Po 7 letech ve Výměně manželek, její proměna bere dech

Jana z legendárního dílu mačkáš mi hada: Po 7 letech ve Výměně manželek, její proměna bere dech

Psycho Michal vs Michal Peštuka

Vítěz: Michal Peštuka – 1. kolo TKO

Justbekis vs Aleky

Vítěz: Justbekis – 2. kolo TKO

Jan Rybka vs Král Pablo

Vítěz: Jan Rybka – 1. kolo TKO

Laduša vs Mína

Dvě bývalé kamarádky Lada Horová a Mína si to rozhodly vyříkat v kleci. Obě dvě šly do přípravy naplno a ani jedna ji nepodcenila. V kleci byla ale mnohem agresivnější Mína, která nakonec Ladušku naprosto převálcovala a vyhrála.

Jaromír Soukup vs Bejr

Hlavní zápas večera byla jedna velká katastrofa. Zápasník Bejr opět dostál své přezdívce „Psychopat“ a předvedl styl, který neměl s boxem absolutně nic společného. Nakonec byl také diskvalifikován a vítězem se stal Jaromír Soukup, který ale vlastně nic převratného nepředvedl.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Děsivé pozadí vztahu Dominique Alagii a Michálka: Zhroucená a v slzách prosila, aby ji nechal být InfluStar

Děsivé pozadí vztahu Dominique Alagii a Michálka: Zhroucená a v slzách prosila, aby ji nechal být

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel InfluStar

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou InfluStar

Shopaholicadel je bez peněz a musí do práce: Svoji novou profesi si nejdřív spletla s jinou

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy InfluStar

Dívčí válka: Influencerka Michaela Jonáš popsala brutální napadení, vláčeli mě po asfaltu a vytrhali vlasy

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce InfluStar

Shopaholicadel si Kulase vydržovala: Po rozchodu smrděl korunou a musel nastoupit do práce

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu InfluStar

Dokonalé pozlátko influencerů: Dominique Alagia promluvila o údajném týrání ve vztahu