Jakub Štáfek

Jakub Štáfek se narodil 22. května 1990 v Praze. Jakub se živí jako herec, režisér a bojovník smíšených bojových umění (MMA). Vystudoval Odbornou střední soukromou školu umění a managementu v Praze-Vokovicích, kde v roce 2008 úspěšně odmaturoval. 

Kariéra

Do povědomí lidí se dostal v nekonečném seriálu Ulice, ve kterém ztvárnil postavu Matěje Jordána. V seriálu hrál od jeho začátku v roce 2005 do roku 2019. Jakub se věnuje herectví ale od dětství, kdy spolupracoval s divadlem Radar. Po etapě v seriálu Ulice ztvárnil hlavní postavu Julia Lavického v seriálu Vyšehrad, který sám režíruje a do vedlejších rolí obsazuje své kole z Ulice. 

Filmografie 

2012 – Probudím se včera

2014 – Vejška 

2015 – Padesátka 

2017 – Bajkeři 

2020 – Případ mrtvého nebožtíka 

2021 – Vyšehrad – Seryjál 

2021 – Shoky & Morthy: Poslední velká akce 

2022 – Vyšehrad: Fylm 

Seriály 

2005 – Ulice

2014 – Kriminálka Anděl 

2016 – Vyšehrad 

2017 – Specialisté 

2021 – Ochránce 

2022 – Devadesátky 

MMA

Kromě hraní a režírování se také věnuje sportu. Po boxu se soustředí na MMA, kde zápasí ve středně těžké váze. Svůj první a dosud jediný profesionální MMA zápas měl v roce 2019. Ve vyprodané pražské O2 areně si odbyl svůj MMA debut a jeho soupeřem byl Slovák Peter Benko. 

Zajímavosti

  • Po prvním odchodu ze seriálu Ulice se ho tvůrci rozhodli oslovit, jestli by se do role nevrátil. Jakub Štáfek se do role Jakuba Jordána vracet nechtěl, a tak si řekl o veli vysoký plat, protože si myslel, že s tím tvůrci nebudou souhlasit. Nepočítal s tím, že tvůrci budou souhlasit, a tak se na chvíli ke své roli vrátil 
  • Z Ulice definitivně odešel, protože se chtěl naplno věnovat bojovým sportům  

Osobní život

Jakub Štáfek randil do roku 2017 s herečkou Monikou Timkovou, která se s ním rozešla kvůli spekulacím o románku s modelkou Agátou Hanychovou. Na konci prosince 2020 se Štáfek na sociálních sítích pochlubil tím, že s novou partnerkou vizážistkou Dominikou Doležalovou čekají holčičku. Následně se zasnoubili a na začátku dubna 2021 se jim narodila dcera Olívie. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Pohádková svatba Jakuba Štáfka a jeho nádherné zrzky: Nevěsta ukázala přísně utajované fotky

Pohádková svatba Jakuba Štáfka a jeho nádherné zrzky: Nevěsta ukázala přísně utajované fotky

Oblíbený herec Jakub Štáfek (32) se na konci července oženil se svojí půvabnou zrzečkou Dominikou Doležalovou-Štáfkovou (29). Svatba probíhala v přísném utajení a dvojici práskl na sociálních sítích kamarád Vašek Matějovský (26), který tehdy natáčel na stories střípky z veselky. Měsíc po velkém dni Dominika na Instagramu...

Celebrity Jakub Štáfek do toho praštil se svojí nádhernou zrzečkou: Dominika byla nevěsta jako z pohádky

Jakub Štáfek do toho praštil se svojí nádhernou zrzečkou: Dominika byla nevěsta jako z pohádky

Herec Jakub Štáfek (32) do toho konečně praštil se svojí nádhernou zrzečkou Dominikou Doležalovou (29). Svatbu na sociálních sítích propálil jeho velký kamarád a herec Vašek Matějovský (26), který se dojetím rozplakal. Dominika se proměnila v nádhernou nevěstu v bělostných šatech a Jakub v elegantního ženicha.

KVIFF Nejkrásnější páry Karlových Varů 2021: Tátové Štáfek a Bouček, Geislerová s kolouškem nebo tajemná Issová

Nejkrásnější páry Karlových Varů 2021: Tátové Štáfek a Bouček, Geislerová s kolouškem nebo tajemná Issová

Filmový festival Karlovy Vary není jenom o filmech, večírcích a krásných róbách na červeném koberci. Čas od času se překvapivě známé osobnosti v doprovodu nového partnera nebo prozradí, co se v jejich soukromém životě událo nového. Podívejme se nyní na 9 krásných párů, které zazářily v loňském...