Pohádková svatba Jakuba Štáfka a jeho nádherné zrzky: Nevěsta ukázala přísně utajované fotky

Celebrity Pohádková svatba Jakuba Štáfka a jeho nádherné zrzky: Nevěsta ukázala přísně utajované fotky
Více

Oblíbený herec Jakub Štáfek (32) se na konci července oženil se svojí půvabnou zrzečkou Dominikou Doležalovou-Štáfkovou (29). Svatba probíhala v přísném utajení a dvojici práskl na sociálních sítích kamarád Vašek Matějovský (26), který tehdy natáčel na stories střípky z veselky. Měsíc po velkém dni Dominika na Instagramu zveřejnila několik snímků z jejich velkého dne.

Na svatbu herce Jakuba Štáfka a jeho Dominiky Doležalové-Štáfkové upozornil jako první VipStar.cz. Svatba měla proběhnout patrně v naprostém utajení, ale velký kamarád Jakuba a herecký kolega Vašek Matějovský se radostí neudržel. „Když se vám žení kamarád, to je jedna věc. Ale když se vám žení brácha, to je věc druhá,“ napsal na sociálních sítích a dojetím se rozplakal.

Vašek se s Jakubem potkal například v nekonečném seriálu Ulice, a proto je jasné, že nemohl chybět na tak důležité události. Dominika vypadala v bělostných šatech jako z pohádky a Jakubovi to také velmi slušelo. Zhruba měsíc od svatby se čerstvá paní Štáfková rozhodla, že se na sociálních sítích podělí o pár snímků z jejich společného dne „D“.

Jeden prsten vládne všem 22.7.2022,“ napsala k jedné z fotek vtipně Dominika. V roce 2020 oblíbený herec poklekl před svojí láskou a požádal ji o ruku. Téhož roku prozradili, že čekají dceru Olívii. V roce 2021 se oba dva stali pyšnými rodiči a představitel fotbalisty Laviho ze seriálu Vyšehrad se nechal slyšet, že se bude konat svatba. Svému slibu dostál.

Jakub následně MF DNES prozradil, co na své manželce miluje ze všeho nejvíce. „Že to se mnou vůbec vydržela, v tom je nejvýjimečnější. Že přežila všechny moje nálady. Je to ten nejhodnější člověk, kterého jsem poznal,“ řekl.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem Celebrity

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu Celebrity

Do telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu