Demi Lovato

Demetria Demi Devonne Lovato se narodila 20. srpna 1992 v USA v Novém Mexiku. Americká zpěvačka a herečka a má dvě mladší sestry a jednu mladší nevlastní sestru. Rodiče Demi se rozvedli v roce 1994 a svoji nevlastní sestru poprvé videla až ve dvaceti letech. 

Kariéra 

Kariéru Demi Lovato začala stejně jako Selena Gomez v roce 2002 v televizním seriálu Barney a Přátelé. V sedmi letech se začala věnovat hře na piano a hře na kytaru a v deseti letech se přihlásila do kurzu herectví a tance. Ve škole byla ale obětí šikany, a tak rodiče požádali, aby výuka Demi mohla probíhat doma. Během své kariéry získala několik ocenění a nominací a absolvovala nespočet koncertních turné. 

Alba

2008 – Don´t Forget 

2009 – Here We Go Again 

2011 – Unbroken 

2013 – Demi 

2015 – Confident 

2017 – Tell Me You Love Me

Nejznámější songy 

Let it go

My love is like a star

Neon Lights 

Made in The USA

Heart Attack 

This is me

Get back 

Kontroverze 

Demi Lovato byla diagnostikována bipolární porucha. Léčila se z bulimie, kterou trpěla její matka i babička. Od devíti let bojuje se sebepoškozováním. Kvůli problému s alkoholem a drogami se rozhodla v roce 2012 podstoupit léčbu. V roce 2016 na sociálních sítích oslavila, že je čtyři roky bez alkoholu. V roce 2018 vydala singl s názvem Sober, kde se omlouvala rodině a fanouškům, za to, že nedokázala dodržet své předsevzetí a s alkoholem a drogami přestat. Sama Demi přiznala, že byla závislá na alkoholu a kokainu. V roce 2018 se předávkovala a její život byl na vlásku. V současné době se snaží abstinovat. 

Filmografie 

2008 – Camp Rock 

2009 – Program  na ochranu princezen 

2010 – Camp Rock 2: Velký koncert

2016 – Zoolander No. 2

2017 – Šmoulové: Zapomenutá vesnice 

2018 – Princ Krasoň 

2019 – Camp Rock 3

Osobní život 

V roce 2009 chodila se starším bratrem Miley Cyrus, Tracem Cyrusem. V roce 2010 prožila krátký románek s Joem Jonasem ze skupiny Jonas Brothers. Téhož roku začala randit s hercem Wilmerem Valderramou, ale po šesti letech vztahu se rozhodli, že se rozejdou a oznámili to na sociálních sítích. V květnu 2021 Demi Lovato na sociálních sítích oznámila, že je nebinární. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Demi Lovato už není „oni“: Vysloužila si pořádnou nálož kritiky za to, že se opět cítí být ženou

Demi Lovato už není „oni“: Vysloužila si pořádnou nálož kritiky za to, že se opět cítí být ženou

Demi Lovato (29) všechny překvapila svým vyjádřením, že už se necítí být "oni". Přitom loni v květnu o oslovování "oni" žádala své fanoušky. Momentálně je genderově fluidní a chce být opět ženou. Prozradila to v podcastu Spout. Za svoje neustálé změny názorů si vysloužila kritiku od moderátorky...

Proměna Tak šel čas s Demi Lovato: Od dětské hvězdy přes koktejl z drog až po 3 mrtvice a poškozený mozek

Tak šel čas s Demi Lovato: Od dětské hvězdy přes koktejl z drog až po 3 mrtvice a poškozený mozek

Zpěvačka Demi Lovato (29) se do povědomí lidí dostala v roce 2008 v televizním filmu Camp Rock. Okamžitě šla její sláva strmě nahoru a Demi platila za jednu z nejvíc sexy zpěvaček a hereček současnosti. Pak ale začala mít problémy s alkoholem, drogami a všechno začalo jít...