Demi Lovato už není „oni“: Vysloužila si pořádnou nálož kritiky za to, že se opět cítí být ženou

Zahraničí Demi Lovato už není „oni“: Vysloužila si pořádnou nálož kritiky za to, že se opět cítí být ženou
Více

Demi Lovato (29) všechny překvapila svým vyjádřením, že už se necítí být „oni“. Přitom loni v květnu o oslovování „oni“ žádala své fanoušky. Momentálně je genderově fluidní a chce být opět ženou. Prozradila to v podcastu Spout. Za svoje neustálé změny názorů si vysloužila kritiku od moderátorky Jackie O Henderson (47) nebo řady fanoušků. Informoval také DailyMail.

Americká zpěvačka a herečka Demi Lovato v květnu 2021 přišla s informací, že se cítí nebinární a přála by si, aby ji její fanoušci oslovovali „oni“.

„Jsem fluidní osoba (osoba, jejíž genderová identita je proměnlivá, pozn. red.) Minulý rok jsem balancovala mezi mužskou a ženskou energií. Takže když jsem chtěla jít na toalety, které byly označeny jako páni a dámy, měla jsem pocit, že to nejsou toalety pro mě. Necítila jsem se totiž ani jako žena, ani jako muž. Cítila jsem se prostě jako člověk,“ vyjádřila se Demi Lovato.

„Moc se nezlobím, když oslovování někdo poplete. Je to dlouhá cesta, ale ve výsledku jde hlavně o respekt k osobě, která si gender vybrala,“ řekla v podcastu s tím, že se nezlobí, když se občas v oslovení někdo splete.

ProměnaTak šel čas s Demi Lovato: Od dětské hvězdy přes koktejl z drog až po 3 mrtvice a poškozený mozek

Tak šel čas s Demi Lovato: Od dětské hvězdy přes koktejl z drog až po 3 mrtvice a poškozený mozek

Demi Lovato schytala kritiku

Změnou postoje zpěvačka rozzuřila část svých fanoušků, kteří si myslí, že její vyjádření nepůsobí dobře. Podobného názoru je také moderátorka Jackie O Henderson.

Myslím, že se lidé podívají na to, co Demi udělala, a pomyslí si: Možná o tom měla přemýšlet trochu déle, než to tvrdila,“ řekla v  The Kyle nad Jackie O Shows.

„Nejsme tu, abychom někoho úmyslně uráželi. Ale Demi Lovato se mění. Je mi líto, ale nemůžete čekat, že lidé budou sledovat váš život a vědět, jak vám říkat, když se to tam a zpět mění,“ dodal její kolega Brooklyn Ross.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem