Budoucí maminka Dominka Myslivcová vystavila rostoucí bříško a plné vnady: Těhotenství ji mění

Celebrity Budoucí maminka Dominka Myslivcová vystavila rostoucí bříško a plné vnady: Těhotenství ji mění
Více

Influencerka Dominika Myslivcová (28) před pár týdny oznámila na Instagramu radostnou novinu. S partnerem Zdeňkem Ch. (42) čekají prvního potomka. Mladší sestra Natálie Myslivcová (25) má před Dominikou pěkný náskok, protože děti má už tři. Půvabná blondýnka se nyní na sociálních sítích pochlubila rostoucím bříškem a plným dekoltem.

Je pravda, že jsem teď ten Insta fakt zanedbávala. A to z jednoho jediného důvodu. Od prosince jsem pracovala na jednom novém projektu a zítra ho konečně hodím do světa,“ napsala před několika dny na Instagram Dominika Myslivcová.

Projekt BABY,“ nazvala své nečekané těhotenství influencerka s tím, že radostnou zprávu se dozvěděla den před Vánocemi. „Zjistila jsem to přesně 23.12. u přípravy bramborového salátu. Jen tak ze srandy jsem si odběhla udělat těhotenský test, protože jsem měla pár dnů zpoždění.. a…Nikdy, přísahám NIKDY by mě nenapadlo co na něm uvidím,“ popsala chvíle štěstí Myslivcová.

Dominika přiznala, že to s ní skoro šlehlo. „Na ten moment se prostě nedá připravit. Doslova to se mnou málem šlehlo, nevěděla jsem jestli se mám smát nebo brečet. Totální zmatenost! A to hlavně z toho důvodu, že jsme se o miminko nějak usilovně nesnažili,“ pokračovala.

„Jinak jak můžete vidět na videu, byl to pořádný ŠOK opravdu pro všechny, tohle nečekal absolutně nikdo, ale vše se děje z nějakého důvodu a já celé své rodině udělala nádherné Vánoce,“ dodala.

Výměna manželekHvězdná Výměna manželek: Angie z Like House si musí poradit s venkovským hospodářstvím a nečekaným těhotenstvím

Hvězdná Výměna manželek: Angie z Like House si musí poradit s venkovským hospodářstvím a nečekaným těhotenstvím

Nyní sdílela první snímky rostoucího bříška a je na ní poznat, že těhotenství z Dominiky udělalo dospělou ženu. „S dovolením sem ještě odložím ty své křivky, než začnu připomínat kouli,“ napsala vtipně pod fotky, na kterých si nešlo nevšimnout jejího plného dekoltu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné