Souboj zadků: Eva Decastelo se pochlubila aktem od Tomáše Třeštíka, manželka Radka neváhala a šla do naha

Celebrity Souboj zadků: Eva Decastelo se pochlubila aktem od Tomáše Třeštíka, manželka Radka neváhala a šla do naha
Více

Během posledního půl roku se rozešlo hned několik známých osobností. Mezi ně patří i Radka Třeštíková (41) a Tomáš Třeštík (44). Po devíti letech manželství oznámili rozchod a od té doby oblíbená spisovatelka na sobě neskutečně maká. Vzhledem k tomu, že vypadá snad nejlépe za celý svůj život, tak šla do naha na titulce magazínu Psychologie. Stalo se tak jen pár dní poté, co se moderátorka Eva Decastelo (43) svlékla a zapózovala právě Třeštíkovi.

Není tomu tak dávno, kdy oblíbená spisovatelka Radka Třeštíková a fotograf Tomáš Třeštík oznámili rozchod po devíti letech manželství. Od té doby ale Radka jen kvete. Pořádně maká na svojí postavě a vypadá skutečně perfektně. Naposledy způsobila pozdvižení svým outfitem na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Ale ani ve Varech nešlo přehlédnout, že Radka má vyrýsovanou postavičku. I kdyby si vzala na sebe pytel od brambor, stále by vypadala skvěle. S bývalým partnerem Tomáše má dvě děti Elu a Jonatána a společně vycházejí jako přátelé.

CelebrityKrálovna plastik Eva Feuereislová podstoupila tři náročné zákroky najednou: Museli ji spravit i tam dole

Královna plastik Eva Feuereislová podstoupila tři náročné zákroky najednou: Museli ji spravit i tam dole

A právě Tomáš Třeštík je v poslední době spojovaný s moderátorkou Evou Decastelo. Ta se nedávno pochlubila odvážným snímkem, který fotil Tomáš. „Tahle fotka je už sice starší, ale mám ji tak ráda, že jsem si řekla, že rozhodně patří na mou zeď,“ napsala k nahému snímku půvabná Eva a známý fotograf jí odpověděl srdíčkem.

Stačilo pár dní a stále ještě manželka Tomášem Třeštíka se vytasila s pořádnou peckou. Radka šla do naha pro časopis Psychologie a pod taktovkou Anny Kovačič vznikly odvážné snímky. Dámy se nechaly obě dvě zvěčnit zezadu a vypadají božsky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si! Celebrity

Sabina z Love Islandu pálí po Muradovi: Makhmud v Dubaji a urputná kráska také. Náhoda? Nemyslíme si!

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura Celebrity

Dojemná překvapení na koncertu Dary Rolins: Usmíření s ex Rytmusem a nádherná dcera Laura

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku Celebrity

Móda z Plesu jako Brno: Nevýrazná Partyšová, Slováková vytasila pravého páva a těhotná Švantnerová okouzlila v roláku