Soňa z Ulice už Magdu nevydýchá. Z čeho ji obviní před Prokopem?

Ulice Soňa z Ulice už Magdu nevydýchá. Z čeho ji obviní před Prokopem?
Více

V seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, začíná přituhovat hned na několika frontách. Jednou z nich je také uliční gymnázium, kde se Sonin a Magdin pohled na věc začínají docela často výrazně lišit. Na Soně je již vidět, jak to těžce skousává, byť před Magdou se stále snaží nedávat to najevo. Teď to ale už nevydrží a popustí uzdu své zášti. Proč?

Ještě před pár týdny se zdálo, že na gymnáziu v seriálu Ulice na TV Nova vznikne učitelský dream team. Zastupující ředitelka Magda Procházková (Veronika Čermák Macková) si okamžitě sedla s uchazečkou na pozici její zástupkyně Soňou Čechovou (Lucie Vondráčková), kterou jí doporučila ředitelka školy Irena Landová (Kateřina Holánová), jež odešla na mateřskou.

Dream team se proměnil v peklo

Soňa si rychle získala i ostatní kolegy včetně Prokopa Junka (Ondřej Studénka), jenž byl zpočátku proti jejímu přijetí kvůli pověsti, kterou měla mezi řediteli dalších škol. Jediný, kdo s ní má od začátku problém, je Ota Puklický (Filip Rajmont), jenž o sobě tvrdí, že jí vidí až do žaludku.

CelebrityMóda z Hunger Games: Těžký průměr Angie a Josefa, Sharlota přerostlá školačka a Elis úplně mimo

Móda z Hunger Games: Těžký průměr Angie a Josefa, Sharlota přerostlá školačka a Elis úplně mimo

Není divu, že se to mezi nimi hrotí čím dál víc, neboť Soňa nevynechá jedinou příležitost, aby si do něj nenápadně nerýpla. Magda si myslí, že Ota zbytečně přehání, že jeho averze vůči Soně je spíše osobní. Ano, často mu dá za pravdu, co se školních záležitostí týče, ale zároveň chápe i Sonin pohled na věc, i když se někdy prostě neshodnou.

Pak je to na Magdě, aby zvážila, co je podle ní pro studenty a školu nejlepší. A právě v tom je ta potíž. Téměř vždy je Magdino rozhodnutí pravým opakem toho, co jí doporučí akurátní Soňa. Ta je přesvědčená o své pravdě, takže to snáší hůř a hůř, přestože se snaží nedávat to před Magdou příliš najevo.

Nyní, před Prokopem, kterého považuje za velmi blízkého kolegu, ale upustí páru. Na Magdě nenechá nit suchou, dokonce padne i jedno obvinění. Jaké? A co na to Prokop? Jaké tajemství se tím prozradí?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pijavice Vanda z Ulice končí s Luďkem: Předvedla mu cirkusáckou scénu ve dveřích a kýblem v ruce Ulice

Pijavice Vanda z Ulice končí s Luďkem: Předvedla mu cirkusáckou scénu ve dveřích a kýblem v ruce

Odtajněno: V novém roce posílí tým Ulice charismatický herec a filmový bručoun Ulice

Odtajněno: V novém roce posílí tým Ulice charismatický herec a filmový bručoun

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru? Ulice

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru?