Snímek Markéty Konvičkové v plavkách spustil vlnu nenávisti: Kde tvůj manžel nechal oči, píší zpěvačce

Celebrity Snímek Markéty Konvičkové v plavkách spustil vlnu nenávisti: Kde tvůj manžel nechal oči, píší zpěvačce
Markéta Konvičková

Oblíbená zpěvačka Markéta Konvičková (28) odjela s rodinkou na dovolenou do Řecka na Krétu. To patrně ani v nejmenší netušila, jakou vlnu nenávisti způsobí, když bude se sledujícími sdílet snímek v plavkách. Bývalá účastnice SuperStar si povzdechla nad vyjadřováním některých lidí. Co jim vzkázala?

Zpěvačka Markéta Konvičková odjela s dcerou Amálkou a partnerem na dovolenou do prosluněného Řecka na Krétu. Markétu sleduje na Instagramu přes 200 tisíc lidí. Mezi takovou masou lidí se ale bohužel občas najdou jedinci, kteří bývalé účastnici SuperStar přidělávají vrásky na čele.

„Víte… Je vás tady 220.000 a já si vážím každého z vás. To, že mi lidi nadávají a píšou, že jsem tlustá, ošklivá, mám hnusnou pleť a já nevím co všechno. Pal to čert. Já už sem četla na svou osobu za těch 13 let pěvecké kariéry i horší věci,“ posteskla si v příspěvku Konvičková s tím, že by si ráda užívala rodinnou dovolenou v pohodě a klidu.

CelebrityAgáta Jaromíra Soukupa zostra naložila Kolečkovi: Jsi haj*l, vzkázala a dodala, proč je Tomicová bez chlapa

Agáta Jaromíra Soukupa zostra naložila Kolečkovi: Jsi haj*l, vzkázala a dodala, proč je Tomicová bez chlapa

Jsi ošklivá jako půlnoc!

Markéta Konvičková se svěřila lidem, že hovořit o takových věcech dle ní není vůbec zbytečné. „Dneska mi kamarádka napsala, že je zbytečné vychovávat lidi. Mě to ale zbytečné nepřijde, i když i s tímhle názorem souhlasím. I kdyby se jen jeden člověk měl nad tím pozastavit a ovlivnilo by to jeho komentář, má to smysl,“ pokračovala maminka malé Amálky.

Bývalá SuperStar uvedla v příspěvku typický příklad komentáře, který je plný nenávisti. „Teď mi akorát napsala 41 letá paní komentář, že jsem ošklivá jak půlnoc a kde můj partner nechal oči. No, ještě, že já mám oči v pořádku, vybrala jsem si partnera nejlíp jak jsem mohla,“ doplnila. Konvičková se snaží apelovat na lidi, že je naprosto v pořádku, pokud není někomu sympatická. Zároveň ale zdůrazňuje, že jiný pohled na věc nebo názor se dá vyjádřit i slušným způsobem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné