Smutný osud Shannen Doherty: Vyhazov ze seriálu Beverly Hills 90210, 3 rozvody a rakovina v posledním stádiu

Zahraničí Smutný osud Shannen Doherty: Vyhazov ze seriálu Beverly Hills 90210, 3 rozvody a rakovina v posledním stádiu
Více

Hvězda legendárních seriálů jako Čarodějky nebo Beverly Hills 90210 Shannen Doherty (52) nemá vůbec jednoduchý osud. Na place to s ní nebylo vždy jednoduché. Kvůli svému svému chování opustila seriál Čarodějky a v soukromém životě se jí také nedaří. Má za sebou tři manželství, které nedopadla. Před pár dny na sociálních sítích uvedla, že se po 11 letech rozvádí s fotografem Kurtem Iswarienkem. Shannen také bojuje s rakovinou v poslední stádiu a život jí pořádně nakládá.

Shannen Doherty se toužila stát herečkou již od mala a poprvé před kamerou se objevila už v pouhých deseti letech. První velký úspěch zaznamenala v legendárním seriálovém hitu Beverly Hills 90210, kdy jako devatenáctiletá získala roli Brendy Walsh.

Problémová herečka?

Půvabná Shannen se stala terčem bulváru a její hvězda šla strmě nahoru. Objevovala se na předních stránkách magazínů a byla považována za sexy idol 90. let. V seriálu hrála pouze čtyři roky 1990 až 1994. Některé zdroje tvrdí, že Shannen už v seriálu nechtěla hrát, a tak chodila záměrně pozdě na natáčení a následně za to dostala vyhazov. Po jejím odchodu ze seriálu Beverly Hills se o Shannen začalo říkat, že je s ní velmi těžké vyjít.

Přesto jí dal filmový a televizní producent Aron Spelling druhou šanci. V roce 1998 začala  hrát v úspěšném seriálu Čarodějky postavu Prue. Opět ale její cesta měla podobný konec. Shannen vydržela v seriálu pouhé tři roky a následně odešla opět kvůli tomu, že s ní nebylo možné vyjít. V seriálu Čarodějky nechali její postavu zemřít a pokračovalo se v natáčení až do roku 2006.

Rakovina prsu v posledním stádiu

V březnu 2015 byla herečce diagnostikována rakovina prsu, která se rozšířila do lymfatických uzlin. V roce 2016 jí byla provedena mastektomie a při zákroku doktoři odhalili, že některé z rakovinových buněk se mohly rozšířit mimo lymfatické uzliny. V roce 2017 podstoupila chemoterapii a prozradila, že její rakovina je v remisi. V únoru 2020 bohužel oznámila, že se její rakovina vrátila a je ve čtvrtém stádiu.

Pořád si říkám, co tedy mohu udělat, abych pomohla zvýšit povědomí o téhle nemoci, získala peníze k její léčbě a podpořila a posunula výzkum nejen pro sebe, ale i pro všechny ostatní, kteří trpí rakovinou?“ prozradila v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

Můj manžel říká, že byste nikdy neřekli, že mám rakovinu. Nikdy si nestěžuji. Nemluvím o tom, je to už součást mého života,“ řekla podle informací People herečka. „Nemám žádný seznam přání, protože budu nejdéle žijící člověk s rakovinou,“ dodala.

Třetí rozvod Shannen Doherty

Shannen Doherty si v roce 2011 vzala za manžela fotografa Kurta Iswarienka, který jí byl oporou během boje s rakovinou. Právě z toho důvodu bylo pro všechny šokem, když herečka na svých sociálních sítích oznámila rozchod. „Rozvod byla poslední věc, kterou Shannen chtěla. Bohužel cítila, že nemá jinou možnost,“ řekla časopisu People mluvčí herečky Leslie Sloane.

Přátelé páru prozradili TMZ, že rozchod neproběhl v klidu. Shannen není v pohodě a rozvod si přála ze všeho nejméně. „Jediní lidé, kteří si zaslouží být ve vašem životě, jsou ti, kteří k vám přistupují s láskou, laskavostí a naprostým respektem,“ napsala herečka na Instagram.

V roce 1993 randila s dědicem značky Max Factor Deanem Jay Factorem, se kterým byla chvíli i zasnubená. Téhož roku si vzala za manžela herce Ashleyho Hamiltona, ale po půlroce se rozvedli. V roce 2002 si vzala amerického hráče pokeru Ricka Salomana, ale jejich manželství vydrželo devět měsíců.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Průlom v léčbě rakoviny princezny Kate: Rodinný přítel promluvil o drsné chemoterapii, kterou podstupuje Zahraničí

Průlom v léčbě rakoviny princezny Kate: Rodinný přítel promluvil o drsné chemoterapii, kterou podstupuje

Princezna Kate je na tom hůř, než tvrdí. Teď se rozhodne, říkají kamarádi Zahraničí

Princezna Kate je na tom hůř, než tvrdí. Teď se rozhodne, říkají kamarádi

William musel prolomit mlčení: Popsal, co se děje s nemocnou Kate Zahraničí

William musel prolomit mlčení: Popsal, co se děje s nemocnou Kate

Tohle není Kate, strachují se fanoušci: Nový portrét princezny všechny šokoval Zahraničí

Tohle není Kate, strachují se fanoušci: Nový portrét princezny všechny šokoval

Michael Jackson měl tajnou skrýš. Unikly fotky z míst, kde údajně zneužíval děti Zahraničí

Michael Jackson měl tajnou skrýš. Unikly fotky z míst, kde údajně zneužíval děti

Pravda o léčbě princezny Kate: Má se potýkat s brutálními vedlejšími účinky Zahraničí

Pravda o léčbě princezny Kate: Má se potýkat s brutálními vedlejšími účinky