Smutná proměna v Ulici: Z charismatického detektiva Hermana se stává invalidní násoska s pupkem

Ulice Smutná proměna v Ulici: Z charismatického detektiva Hermana se stává invalidní násoska s pupkem
Více

Každý má čas od času den, kdy se mu to sejde tak, že je všechno špatně. Jirka Herman se v tom plácá už docela dlouho. Stále je postavený mimo službu, což nese čím dál hůř. Svůj vztek začal zapíjet alkohole a už si toho pomalu začíná všímat i jeho partnerka Gábina Pumrová. Při obědě s Hynkem, Šímou a Gábinou se opil tak, že nemohl pomalu dojít ani domů. Jednoduché to nemají ale ani další postavy nekonečného seriálu Ulice.

Jirka Herman se utápí v alkoholu

V Ulici začíná jít u některých postav do tuhého. Jirka je stále postavený mimo službu, což nese čím dál hůř. Toho využije redaktor Dalibor Tomášek, jenž za ním přijde s návrhem, který Jirku hodně zaskočí, byť si myslel, že u Tomáška ho už nic nepřekvapí. Jeho frustrace tím dostoupí vrcholu, a tak znovu upustí páru svým osvědčeným způsobem.

Bohužel se k tomu shodou náhod nachomýtne také Hynek, jenž toho hbitě využije ve svůj prospěch a proti Gábině. I přes jejich předchozí domluvu totiž chce, aby Šimon u něj zůstal bydlet už napořád Co Jirka Herman provede, že tím Gábině tak zavaří? Jak na Hynkovo rozhodnutí zareaguje Šimon? A čím Jirku Hermana tak rozhodí redaktor Tomášek?

UliceDivoká oslava u Nyklových i pořádné trapasy v Ulici: Co praskne na Jirku a Martinu?

Divoká oslava u Nyklových i pořádné trapasy v Ulici: Co praskne na Jirku a Martinu?

Záhadná dvojčata

Nakolik by měli pedagogové zasahovat do života svých studentů, pokud není úplně standardní? Matěj a Marek Dvořákovi se jeví jako naprosto bezproblémoví studenti, kteří před nedávnem jen využili toho, že jsou dvojčata, a tak zkusili, co jim ve škole projde. Od té doby sekají latinu. Magda, Ota i Prokop je ale mají už raději na mušce, neboť je kolem nich stále až příliš záhad.

Teď pedagogové poměrně nečekaně přijdou na kloub několika z nich. Stačí, aby se klukům udělalo ve škole zle, a hned vyplují na povrch věci, které jsou pro jejich vyučující i vedení školy hodně diskutabilní. Jak se k nim Magda, Prokop a Ota postaví? Na jak tenkém ledě se kvůli nemocným klukům ocitnou? A co odhalí z jejich soukromí?

Zoufalá Žofie

Navzájem si pomáhat je naprosto přirozené pro každého, kdo není sebestředný sobec. Klímovým leží na srdci osud zoufalé Žofie, a tak dělají vše pro to, aby se jí ulevilo. Zejména Iva se v tom nyní angažuje větší měrou, než by sama chtěla, protože se stala důvěrnicí i hromosvodem pro Žofiiny rodiče. Zejména Robert Dušek na ni hodně dá.

Konzultuje s ní však mnohem víc než jen dění kolem Žofie. Z toho není moc nadšený Vítek, jenž přirozeně žárlí, byť se snaží nedávat to najevo. Po Milošově a Michalově popichování se už ale neovládne a na další schůzku Ivy s Robertem zareaguje tak, jak by to do něj nikdo neřekl. Proč Vítkovi povolí nervy? Co všechno způsobí dnešní Ivino setkání s Žofiiným tátou?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?