Simona Krainová promluvila o stěhování do Dominikánské republiky a synech

Rozhovor Simona Krainová promluvila o stěhování do Dominikánské republiky a synech
Více

Dvojnásobná máma a modelka Simona Krainová (50) moc dobře ví, že modeling nemůže dělat donekonečna. V poslední době tak maká na plné obrátky hned v několika sférách. Před několika týdny si založila OnlyFans, kde se dělí s fanoušky o sexy snímky, které by Instagram jinak smazal. Nyní vyšla ven s novou vlasovou a kosmetickou značkou Beauty by Simona. Při této příležitosti jsme Simonu Krainovou vyzpovídali nejenom na téma rodina a děti.

Jen málokdo by tipoval, že modelka Simona Krainová už oslavila padesát let. Jak sama v rozhovoru pro VipStar.cz řekla, už několik let si jede zdravý životní styl a podařilo se jí zbavit jedné z největších neřestí. Po letech Krainová přestala kouřit a nikdy se necítila lépe.

Zdravý životní styl mi dělá dobře. Nejsem nemocná, dobře se mi dýchá. Vše se vším souvisí. Je to na každé z nás, jak se rozhodne. Nemám žádný vzorec, jak by měla žena vypadat. Stárnut nemůžeme zastavit, ale můžeme ho zpomalit a obrousit trošku ty hrany. A to si myslím, že jde, když k tomu člověk přistupuje rozumně,“ říká.

Simona si s rodinou oblíbila Dominikánskou republiku, kam jezdí rádi relaxovat. „Stěhovat se tam nebudeme, ale my koupili nějaké nemovitosti, protože se do Dominikány chystáme na nějakou dobu vždycky, abychom se vyhnuli zimě,“ svěřila se. Co se týká dětí a školy, mají to Krainová s manželem Karlem Vágnerem dávno vymyšlené.

RozhovorSimona Krainová prozradila, v kolika letech šla poprvé na botox a nekompromisně zhodnotila současný český modeling

Simona Krainová prozradila, v kolika letech šla poprvé na botox a nekompromisně zhodnotila současný český modeling

Krainová: Moji synové jsou kočovníci

Děti budou půl roku studovat tam a půl roku v Česku. Nevím jestli úplně půl roku, ale minimálně čtyři měsíce, bychom tam chtěli být. Stěhování na trvalo se ale nekoná, protože v Česku máme spoustu aktivit a pracovních věcí, které nepočkají. Takže o to intenzivně pracujeme teď, abychom pak mohli někdy koncem ledna odletět,“ pokračuje Krainová.

Manželé mají dvě děti Bruna a Maxe, kteří cestování vyloženě milují. „Oni jsou takoví kočovníci jako my. Jsou zvyklí od malička cestovat. Když jim bylo půl roku, tak jsme je tahali různě do Dubaje nebo do Ameriky. Jsou zvyklí na letadla a jsou hrozně společenští,“ vysvětluje dvojnásobná máma.

Myslím si, že je to dobře, protože jim ukazuju jinou společnost, jiné kultury lidí. Já bych chtěla, aby se naučili orientovat v tom světě. Že to není jen Praha a za ní existuje další svět. Oni to ale podle mě už pochopili a baví je poznávat. Vždycky se rychle adaptují. Nyní půjdou do anglicko-španělské školy,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola se mění před očima: Laciným outfitům a výstřihům dala sbohem a zazářila jako královna plesu Rozhovor

Lela Vémola se mění před očima: Laciným outfitům a výstřihům dala sbohem a zazářila jako královna plesu

Adam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl Rozhovor

Adam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl

Hvězda Love Island je ve finále Miss a znova zamilovaná: Petra Beníšková promluvila o vztahu s Oliverem Rozhovor

Hvězda Love Island je ve finále Miss a znova zamilovaná: Petra Beníšková promluvila o vztahu s Oliverem

Josef Kůrka drsně o přežití v Survivoru: První hlupáci se vyhodí sami tím, jak se chovají Rozhovor

Josef Kůrka drsně o přežití v Survivoru: První hlupáci se vyhodí sami tím, jak se chovají

Andrea Pomeje: Otvírat se lidem na počkání je chyba, 35 let jsem byla naivní Rozhovor

Andrea Pomeje: Otvírat se lidem na počkání je chyba, 35 let jsem byla naivní

Měla potenciál, přesto v Survivoru shořela jako papír: Bára Mlejnková radí 3 věci, kterým se ve hře vyhnout Rozhovor

Měla potenciál, přesto v Survivoru shořela jako papír: Bára Mlejnková radí 3 věci, kterým se ve hře vyhnout