Šílené Prostřeno!: Soutěžící David se cestou z večeře málem pokálí, Vladimír zase nezkousne, že je protihráč gay

TV Prima Šílené Prostřeno!: Soutěžící David se cestou z večeře málem pokálí, Vladimír zase nezkousne, že je protihráč gay
Více

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Tentokrát se u stolu, v kuchyních i při zábavě sejdou čtyři muži a jedna žena. Ta má za sebou ovšem velmi pohnutý příběh. Sledujte jej. V Ústeckém kraji se dohromady dala další parta odvážných, kteří se rozhodli, že světu předvedou, jak to zvládají v kuchyni. Bojovat budou nejen s taktikou, trémou, ale také s úkolem týdne, kterým je servírování Piña Colady v průběhu večera tak, aby nikdo nepoznal, že tam nemá co dělat. Budou se u stolu objevovat pletichy, nebo tentokrát půjde čistě jen o vaření? Komu se dařit bude, komu nikoliv a kdo to nakonec celé vyhraje?

Dětství v ústavech

Jako první se k plotně postaví Maruška. Ta žije ve skromném bytě ve skromných podmínkách. Život neměla jednoduchý. Máma se jí vzdala a ona vyrůstala v ústavech. Se svým životním příběhem se svým spolustolovníkům svěří a vzbudí tím u nich soucit a pochopení. V první řadě jde ale o vaření a to ví i Marie, když vsadí na své oblíbené recepty. Pochutnají si pánové na Maruščině menu? Nebo pro ně bude polévka chuťově moc výrazná a hlavní chod devadesátková hospodská klasika, která se do soutěžního menu nehodí? U stolu budou padat různé názory. A zábava bude naučná.

Velkolepé menu, které neobstojí

V úterý večeři připraví Vladimír, který mluví tzv. „čechoslovácky“. Vláďa ve volném čase rád sportuje, chodí na vycházky do přírody a věnuje se své rodině. A netají se tím, že je flegmatik. Sám má bydlení v rekonstrukci, tak hosty pozve k mamince své partnerky do rodinného domu. Bude někomu vadit, že se hosté nepodívájí k Vláďovi domů?

Vladimír na papíře slibuje bohaté menu, když chce připravit bagetku s paštikou, boršč, kachní prsa se švestkovou omáčkou, šťouchané brambory a tvarohový pohár s ovocem. Na papíře menu vypadalo lákavě, ale ne všechno se Vláďovi podařilo dochutit. A zatímco Vladimír je se svým večerem naprosto spokojen, výpovědi soupeřů jsou mnohem střízlivější. Jako by se na ně hostitel nedokázal napojit.

RozhovorLucie Vondráčková o herecké kariéře: Když točíte film pro Zdeňka Trošku, nemůžete čekat Českého lva

Lucie Vondráčková o herecké kariéře: Když točíte film pro Zdeňka Trošku, nemůžete čekat Českého lva

Thajský řízek s rýží

Ve středu předvede, co u plotny dovede, Pavel, kterému ostatní říkají Pája. Volný čas tráví nejraději s partnerem, rodinou a přáteli. Myslí si o sobě, že je spíš introvert, ale dokáže být i společenský. Vladimír bude velmi překvapen tím, že Pavel žije s přítelem. Zjistí to až během šmejdění a dlouho tomu nebude chtít uvěřit. V Prostřeno! jde ale hlavně o vaření a Pája u plotny dokáže zazářit.

Vsadí na oblíbené menu svého partnera – čerstvé jarní závitky, tom kha soup, thai schnitzel s rýží a eton mess ice cream sundae. Hosté budou mít co dělat, aby menu vůbec přečetli, a budou zvědaví, co jim Pája nakonec na talíř nasází. Nejvíce otázek vzbudí thajský řízek s rýží. Dá se to vůbec takhle kombinovat? Nakonec budou hosté velmi příjemně překvapení nejen z menu, na kterém si pochutnají, ale i z toho, jaký bude Pája dobrý hostitel a jak se o ně postará.

David si myslí, že je veselý. Soutěžící už ne

Čtvrteční soutěžní menu nachystá David, který má neobvyklou profesi – pracuje jako lodník. Ve volném čase upravuje videa nebo rapuje. A myslí si, že je klidný a veselý, což si o něm ale nemyslí ostatní u stolu. Pro ty je David záhadou. První den přišel potlučený ze skateboardu a u stolu nešel pro kritické slovo daleko. Všichni jsou tedy zvědaví, jak on sám si se svým menu poradí.

Jaký bude večer v podání největšího provokatéra týdne? David připraví zapečený chřest s parmskou šunkou, kuřecí polévku, egg fried rice a dezert z kokosového mléka. A víc než o seriózním vaření to bude o recesi a Davidově osobité prezentaci. Nutno podotknout, že David to nebude mít úplně jednoduché a okolnosti budou proti němu. Připravená zábava v lednici doslova vybuchne a bude toho víc, co se nepodaří. Večer bude mít nepřijemnou dohru. Vladimír se cestou z večeře málem po… Bude muset zastavit hned několikrát na záchod, aby vůbec dojel domů. A je přesvědčen o tom, že je to z jídla.

Love IslandDiváci Love Island se pustili do bombshell Natálie: Stiflerova máma z Aliexpressu, kterou píchla včela, smějí se

Diváci Love Island se pustili do bombshell Natálie: Stiflerova máma z Aliexpressu, kterou píchla včela, smějí se

pro

Na závěr hruška v bramborové kaši

Ústecké Prostřeno! zakončíme v pátek u Pavla, který má rád dobrodružství a výlety. Sám o sobě tvrdí, že je energický extrovert s osobitým vystupováním. Je výřečný a prý bývá vždy středem pozornosti. A tak to bude i tento týden, kdy se Pavel rozhodně nebude stydět projevit. Mluvit mu nedělá problém, vždyť pracoval jako DJ a moderátor. A jak mu to půjde v kuchyni?

Pavel připraví mini tousty se sýrovým salátem a sušenou šunkou, vývar s játrovými knedlíčky, pečené maso s bramborovo-hruškovou kaší a vanilkový tvaroh s horkým ovocem. Menu vypadá na papíře zajímavě a hodně se bude diskutovat o hrušce v bramborové kaši. Bude to dobrá volba? A co zábava? Jako zábavu Pavel připraví karaoke s mikrofonem. Půjdou všichni do toho a předvedou své pěvecké umění? U stolu se ale budou řešit i poněkud delikátní témata. Jako třeba dohra včerejší večeře a střevní problémy. Kdo všechno je nakonec měl? A jak celý týden dopadne? Kdo ho vyhraje?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show TV Prima

Česko na grilu: Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou show

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka TV Prima

Chaotické Prostřeno!: Cvrčci v hummusu, nedostatek šneků i taktická panenka

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu TV Prima

Prostřeno plné influencerů: Útoky fretek, smrad, pokousaní hosté a pomůcky pro intimní hygienu

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu TV Prima

Prostřeno nebo školní jídelna: Seznamka, reparát i touha po výhře pořádně zapříčiní drama u stolu

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne TV Prima

Tohle Prostřeno! nezažilo: Mouční červi, nevhodné vtipy i polévka ze sáčku. Dívejte se, jak absolutní úlet nakonec dopadne

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka? TV Prima

Mladé a neklidné Prostřeno!: Jak vaří nastupující generace a jak bude snášet freestyle usazená maminka?