Seriálová Brenda umírá, ale nevzdává se: V posledním stádiu rakoviny zveřejnila překvapivé video

Zahraničí Seriálová Brenda umírá, ale nevzdává se: V posledním stádiu rakoviny zveřejnila překvapivé video
Více

Americká herečka známá především jako Brenda Walsh z kultovního seriálu Beverly Hills 90210 statečně bojuje se zákeřnou rakovinou. Shannen Doherty (51) je v terminálním stádiu, ale života si užívá plnými doušky. Nedávno zveřejnila na sítích velmi pozitivní video, ze kterého je poznat, že i přes veškerou tíhu, kterou si s sebou herečka nese, vypadá skutečně moc dobře.

Rakovina prsu, se kterou bojuje herečka Shannen Doherty od roku 2015 dospěla bohužel do terminálního stádia. To znamená, že už se nedá léčit, ale současná medicína dokáže herečce prodloužit život co nejvíc to půjde.

Shannen Doherty se proslavila zejména v seriálu Beverly Hills 90210 a Čarodějky. Herečka se musela během pár let smířit s tím, že rakovina nepůjde vyléčit. Přesto se snaží bojovat ze všech sil a nic nevzdává.

CelebrityTakhle vypadá láska nebeská: Agáta Hanychová zveřejnila snímky plné něžností s Jaromírem Soukupem

Takhle vypadá láska nebeská: Agáta Hanychová zveřejnila snímky plné něžností s Jaromírem Soukupem

Poprvé se krutou diagnózu dozvěděla v roce 2015 a podstoupila operaci, při které jí byly odstraněny obě ňadra. Následovala náročná ale úspěšná léčba. V roce 2020 se Shannen nemoc vrátila a udeřila v plné síle.

Video plné optimismu

Rakovina metastázovala do těla a s nemocí se nedá už nic dělat. Herečka se musela smířit s tím, že zkrátka jednou navždy odejde. Místo rezignace se snaží o nemoci mluvit a pomáhat ostatním lidem.

Pořád si říkám, co tedy mohu udělat, abych pomohla zvýšit povědomí o téhle nemoci, získala peníze k její léčbě a podpořila a posunula výzkum nejen pro sebe, ale i pro všechny ostatní, kteří trpí rakovinou?‘“ prozradila v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

Není tomu tak dávno, co herečka zveřejnila nové video ze svého běžného života. Shannen Dohery na videu hýří úsměvy a vypadá skutečně moc dobře. Místy to skoro působí, jakoby ji nic netrápilo a užívala si života plnými doušky.

Všichni se shodují na tom, že seriálová Brenda je skutečná bojovnice a na první pohled nic nenaznačuje tomu, že trpí rakovinou v posledním stádiu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let Zahraničí

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let