Dáda Patrasová šla s pravdou ven a promluvila o tragickém vystoupení ve Snídani s Novou

Celebrity Dáda Patrasová šla s pravdou ven a promluvila o tragickém vystoupení ve Snídani s Novou
Více

Není tomu tak dávno, kdy se herečka a královna dětských srdcí Dagmar Patrasová (66) objevila po dlouhé době na veřejnosti. Dáda poskytla rozhovor v pořadu Snídaně s Novou, ale její prezentace doslova vyděsila diváky. Dáda působila, že rozhodně není ve své kůži a lidé na sociálních sítích se nemohli shodnout na tom, jestli se posilnila alkoholem nebo je v tom něco jiného. Nyní se oblíbená herečka rozhodla promluvit v pořadu Blesku Kápni božskou.

Na začátku března se Dáda Patrasová ukázala po dlouhé době na televizních obrazovkách TV Nova v pořadu Snídaně s Novou. Jedna z našich nejpůvabnějších hereček se snažila rozdávat úsměvy na všechny strany, ale nešlo si nevšimnout, že není ve své kůži.

Občas ji museli moderátoři Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda zachraňovat, protože si nedokázala vzpomenout, v kolika letech natáčela scénu ve filmu Vrchní, prchni! nebo zapomněla na svoji úplně první roli, a to v krimi filmu Smrt stopařek.

SurvivorŽaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku

Lidé na sociálních sítích začali okamžitě řešit, co Dádě bylo. „To jste Dádě udělali schválně? Určitě musíte vědět, že bere utlumující léky. Nova by se měla stydět,“ znělo v komentářích. Bylo evidentní, že Dáda má problém s řečí a je značně oteklá.

Neměla jsem tam vůbec chodit

Nyní po delší odmlce Dáda promluvila v pořadu Blesku Kápni božskou. „Neměla jsem tam vůbec chodit. Byla jsem pod prášky, protože jsem měla vleklou chřipku. A tu jsem přecházela. Takže ano, dá se říct, že jsem byla pod vlivem. Akorát že pod vlivem léků, nikoliv alkoholu,“ řekla ke svému vystoupení ve Snídani s Novou.

Herečka dodala, že její manžel Felix Slováček byl dlouhou dobu pod vlivem své bývalé milenky Lucie Gelemové. Z toho měly pramenit zvěsti o tom, že je Dáda závislá alkoholu a celou situaci nezvládá. Nic takového ale podle královny dětských srdcí není pravda.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy