Nikol Švantnerová v 6. měsíci těhotenství jen září: V upnutých šatech ukázala pořádný pupík i perfektní zadek

Celebrity Nikol Švantnerová v 6. měsíci těhotenství jen září: V upnutých šatech ukázala pořádný pupík i perfektní zadek
Více

Modelka Nikol Švantnerová (30) předvedla na slavnostním vyhlášení soutěže krásy Česká Miss Essens 2022, která se konala v pražském O2 Universum, své těhotenské bříško. Dlouhou dobu nešlo na Nikol těhotenství vidět, ale nyní se už krásně zakulacuje. To jí ale nebránilo v tom, aby si na galavečer oblékala upnuté šaty, které jí velmi slušely.

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová je v šestém měsíci těhotenství a prožívá nejkrásnější období v životě. Už za tři měsíce přivítá do rodiny vytouženou holčičku. Ještě nedávno na modelce nešlo vůbec poznat, že by bylo těhotná. Před pár dny se předvedla na slavnostním vyhlášení soutěže krásy Česká Miss Essens 2022 a tam už nešlo její rostoucí bříško přehlédnout.

Nikol ale stejně působí, že nepřibrala ani kilo a zvětšuje se jen v oblasti bříška. Na galavečer zvolila dlouhé průsvitné šaty, které odhalily nejenom těhotenský pupík, ale také dokonalý zadeček. Půvabné modelce těhotenství skutečně sluší, ale Nikol nedávno prozradila, že první měsíce byly krušné.

CelebrityFelix Slováček je v koncích: Chci zbavit Dádu svéprávnosti, jinak umře, zoufá si

Felix Slováček je v koncích: Chci zbavit Dádu svéprávnosti, jinak umře, zoufá si

Je to změna pro mě všechno, opravdu musím říct, že všechno, teď už si to začínám užívat. První měsíce mi to nejdřív nedocházelo, pak přišly takový ty náročnější měsíce, kdy mi nebylo úplně nejlíp a bylo to fakt hrozný. Teď, jak se to přehouplo, si to začínám konečně užívat, už je i bříško vidět, tak mi to víc dochází a je to super,“ řekla v rozhovoru pro CNN Prima News.

Radostnou novinku z těhotenství s partnerem Ondřejem oznámili v září, ale čas neúprosně letí. Pokojíček pro malou princeznu budou pravděpodobně ladit do růžové a už je také nejvyšší čas na to, aby vše připravili pro malou princeznu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala