Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře

Bizár Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře
Více

Dlouho očekávaná událost nově založené organizace pro pořádání turnajů ve fackované Red Face přichází a to již 22. dubna v 02 Universum, kde se utkají zápasníci jak ve dvou mužských váhových kategoriích, tak i v tzv. show fightech. Celým večerem bude provázet moderátor a komik Michal Kavalčík (47). Před zápasem proběhla tisková konference, která byla plná bizarních momentů.

Diváci se mohou těšit na celkem 14 zápasů ve fackované. Každý zápas má 5 kol (10 facek). Organizátoři z týmu Red Face chtějí divákům předat emoce a pojmout to jako epickou show. Mezi tahouny celého zápasu patří jednoznačně herec Zdeněk Godla, kterého si mohou lidé pamatovat ze seriálu Most!.

Nebudou chybět ani sportovní výkony např. profesionálních boxérek Kateřiny Čavajdové a Jany Duchoňové, která přijede z Bratislavy. Red Face má zajištěný kvalitní tým odborníků a lékařů. Pravidla jsou nastavena tak přísně, že by nemělo dojít k žádné fatální události. Kvůli tomu koneckonců ze zápasu odstoupila herečka z filmů pro dospělé Nikola Lauberová, která se měla utkat s reality show hvězdičkou Evou Feuereislovou.

BizárHerečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká

Organizace se distancuje od veškeré zodpovědnosti. Jak za úrazy, tak za případnou smrt. Ani soupeř by neměl žádné postihy a pozůstalí by neměli nárok na odškodnění,“ řekla pornoherečka VipStar.cz.

Tiskovka plná bizarních momentů

Tiskové konference se ujal moderátor zápasů Michal Kavalčík. „Vždy jsem snil o moderaci na takto velké akci, která se zapíše do českých dějin! A jsem nesmírně rád, že u tohoto okamžiku budu osobně a budu moct někomu legálně fláknout. Fackovaná bude největší show v této zemi a nikdo nás už nikdy nepřekoná, to mi věřte,“ říká.

V live chatu se během tiskové konference objevil známý youtuber Stejk, který zmínil, že také dostal nabídku, ale odmítl ji. Po příchodu Pavla Novotného, který se utká ve fackované právě se zmiňovaným Zdeňkem Godlou, se strhla mela. Eva F. nejdříve Novotného přišla okřiknout s tím, ať mluví pomalu.

RozhovorSuperStar Alžběta Kolečkářová z rebelky matkou: Jak se dělá kariéra s dětmi za zády a proč je šestinedělí masakr?

SuperStar Alžběta Kolečkářová z rebelky matkou: Jak se dělá kariéra s dětmi za zády a proč je šestinedělí masakr?

Po chvíli se Feuereislová vrátila a Novotného polila vodou. Ten do poslední chvíle netušil, že se jedná právě o Evu, se kterou měl v minulosti jeden ostrý střet za druhým. „Pavel Novotný mě vůbec nepoznal, absolutně neměl tušení, že to jsem já,“ řekla pobaveně VipStar.cz. Následně za Novotným přišla i hvězda OnlyFans Xholakys a osahávala mu prsa i tělo. Pavel totiž velmi zhubl a slečna testovala velikost jeho poprsí.

Dělá to jen pro prachy, říká o svém soupeři ex Hanychové

Mezi další zápasníky patří truhlář Adam Raiter, který se proslavil jako bývalý partner Agáty Hanychové a účastník reality show Survivor. Pár facek si rozdá s influencerem Freescootem. Dle emocí v sále to vypadalo, že jsou oba dva velmi na ostří nože. Během rozhovoru to působilo, že Adam si půjde tvrdě pro výhru.

Jako Red Face nechceme konkurovat nebo se srovnávat s Clash of the stars či Oktagonem. Chceme být výjimeční ať od samotného výběru zápasníků, stylu boje či live show. Během galavečera. 22. dubna v O2 Universum si fakt každý najde něco svého a zažije, co tu ještě nikdy nebylo,“ říká promotér Jakub Smrek přezdívaný Freescoot.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka Bizár

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku Bizár

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse Bizár

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí Bizár

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala Bizár

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček Bizár

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček